در مركز تحقیقات مخابرات؛

ساخت ابر كامپیوتر سیمرغ آغاز شد، همكاری صنعت و دانشگاه

ساخت ابر كامپیوتر سیمرغ آغاز شد، همكاری صنعت و دانشگاه به گزارش ما دیجیتال رئیس مركز تحقیقات مخابرات ایران از آغاز همكاری با بازیگران اصلی صنعت و دانشگاه در ساخت ابر كامپیوتر سیمرغ بنا به وعده وزیر ارتباطات اطلاع داد.به گزارش ما دیجیتال به نقل از مهر، وحید یزدانیان در جریان نشست با جوانان صنعت و دانشگاه در توئیتی با اشاره به آماده ساختن «سیمرغ» برای پر گشودن، نوشت: همانطور كه وزیر ارتباطات وعده داده بود، برای ساختن ابر كامپیوتر «سیمرغ»، آستین ها را بالا زده ایم.
وی اظهار داشت: امروز بازیگران اصلی از صنعت و دانشگاه در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ( ICT ) دور هم جمع شدند تا با هم افزایی، صنعت ساخت ابر كامپیوتر را در كشور پایه گذاری كنند.
رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه، بر ضرورت اجرایی شدن ایده های جوانان در راه درست تصریح كرد و اظهار داشت: آنچه مورد تائید وزیر ارتباطات است، مبحث ایده ها و اندیشه های نو و جدید است و باید ایده ها در جهت سیاست كلی وزارت ارتباطات باشد. در این نشست مقرر شد تا علاوه بر برگزاری نشست های صمیمانه با جوانان، سامانه جذب ایده ها و نظام پیشنهادات برای جذب حداكثری ایده های نو، در مركز تحقیقات مخابرات راه اندازی شود.

1398/07/19
23:11:42
5.0 / 5
2885
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات