با محوریت محتوای الكترونیكی ؛

كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران برگزار می گردد

كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران برگزار می گردد ما دیجیتال: اندیشمندان و صاحبنظران حوزه یادگیری الكترونیكی در دوازدهمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران گرد هم می آیند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از مهر، پونه مهرتاش دبیر اجرایی دوازدهمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران اظهار داشت: این كنفرانس به میزبانی دانشگاه تهران و توسط مركز یادگیری الكترونیكی دانشگاه تهران برگزار می گردد.
وی اضافه كرد: امسال كنفرانس در ایام سیزدهم و چهاردهم اسفند در سالن الغدیر دانشكده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می شود و البته برخی رویداد های جانبی كنفرانس مانند استارت آپ ویك اند محتوای الكترونیكی از تاریخ ۹ اسفند ماه در پارك علم و فناوری دانشگاه تهران آغاز می شوند.
دبیر اجرایی دوازدهمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران درباره محورهای این گردهمایی بزرگ علمی، بیان كرد: محور اصلی كنفرانس امسال با عنایت به اهمیت محتوای الكترونیكی در این حوزه و ضرورت تقویت آن «محتوای الكترونیكی» است.
مدیر شبكه اجتماعی-شعاع مركز یادگیری الكترونیكی دانشگاه تهران اضافه كرد: محورهای اصلی كنفرانس شامل علم، هنر یادگیری - یاددهی (پداگوژی) در محتوای الكترونیكی، منابع باز آموزشی، كسب و كار در محتوای الكترونیكی، نقش فناوری های نوین در توسعه سامانه ها و محیط های یادگیری الكترونیكی و یادگیری فراگیر است.
مهرتاش با اشاره به اینكه كنفرانس امسال نسبت به سال های گذشته از بخش های متنوع و جدیدتری تشكیل شده است، عنوان كرد: عناوین این بخش ها غیر از عرضه مقالات علمی به سیاق تمام كنفرانس های علمی در مورد تازه های این حوزه، شامل سخنرانی كلیدی، تازه های یادگیری الكترونیكی در جهان، نشست دانشجویی برای عرضه چالش ها و یافته ها این حوزه تا پیش از دفاع تز (تحصیلات تكمیلی)، جشنواره تولید محتوا و... است.
دبیر اجرایی برگزاری دوازدهمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران درباره گروه های هدف این گردهمایی علمی، عنوان كرد: اندیشمندان و صاحبنظران حوزه یادگیری الكترونیكی، اعضای هیات علمی حوزه های مرتبط و یا علاقمندان به این شیوه تدریس، دانشجویان دارای كسب و كار، افراد دارای ایده های كارآفرینی، موسسات آموزش الكترونیكی و همه علاقمندان به یادگیری الكترونیكی جزو مخاطبان اصلی این كنفرانس هستند.
وی با اشاره به اینكه فرصت عرضه مقاله و عرضه پیشنهاد كارگاه به آخر رسیده است، تصریح كرد: داوری مقالات و بررسی پیشنهادها در حال انجام می باشد. فرصت عرضه محتوا برای جشنواره ها و همینطور فرصت عرضه خلاصه پژوهشی برای نشست دانشجویی هنوز وجود دارد. ثبت نام در كنفرانس، كارگاه ها، نمایشگاه، استارتاپ ویكند شروع شده است و تا تاریخ ۲۰ بهمن از تعرفه زود هنگام برخوردار می باشد.
مهرتاش با عنایت به همراهان و حامیان كنفرانس، اظهار داشت: این كنفرانس از حمایت های مركز یادگیری الكترونیكی دانشگاه تهران بعنوان برگزار كننده دوازدهمین دوره كنفرانس و معاونت آموزشی دانشگاه تهران، معاونت پژوهشی دانشگاه تهران، دانشكده مدیریت دانشگاه تهران، دانشكده علمی كاربردی پست و مخابرات، دانشگاه آزاد اسلامی برخوردار بوده و پارك علم وفناوری دانشگاه تهران، موسسه آموزش عالی مهر البرز، انجمن دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی همكار ما در اجرای برنامه های كنفرانس و سیویلیكا، ISC، شاخه ایران IEEE همراهان ما در انتشار مقالات و پوشش اطلاعاتی كنفرانس هستند.

1396/10/30
15:18:12
5.0/5
5086
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات