كودكان قابلیت آیفون جدید را هك كردند

كودكان قابلیت آیفون جدید را هك كردند ما دیجیتال: یكی از خصوصیت های جدید آیفون جدید قابلیت كنترل مدت زمان استفاده از دستگاه توسط والدین است. اما كودكان توانسته اند این قابلیت را هك كنند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از تلگراف، یك قابلیت جدید آیفون به والدین كمك می نماید تا میزان استفاده از تلفن همراه فرزندانشان را كنترل كنند. اما به نظر می آید كودكان این خصوصیت را از هم اكنون هك كرده اند.
Apple Screen Time، ( آپدیت نرم افزار برای آیفون و آیپد) هفته قبل عرضه شد. این خصوصیت به كاربران اجازه می دهد مدت زمانی كه آنلاین هستند را كنترل كنند.
والدین می توانند با كمك این خصوصیت فعالیت آنلاین فرزندانشان را بررسی و محدودیت زمانی جهت استفاده از هر اپلیكیشن تولید كنند. اما كودكان از هم اكنون راه های مختلفی برای میانبر زدن این نرم افزار یافته اند.
روش های هك برای میانبرزدن این خصوصیت شامل تغییر ساعت دستگاه به صورت دستی است. بعنوان مثال اگر والدین مدت زمان استراحت كاربر را از ۸ شب تا ۶ بامداد مشخص كرده باشند، كاربر می تواند به راحتی ساعت دستگاه را تغییر دهد. بدین سان مدت زمان استفاده از دستگاه هم تغییر می كند.
یكی دیگر از روش ها دوباره دانلود كردن اپلیكیشن هایی است كه قبلا حذف شده اند. بدین سان مدت زمان تعیین شده جهت استفاده از اپلیكیشن ها را دور می زند.

1397/07/05
21:27:48
5.0/5
4579
تگهای خبر: آنلاین , اپل , تلفن , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات