با گوگل به راحتی سفر كنید

با گوگل به راحتی سفر كنید به گزارش ما دیجیتال انتخاب زمان مناسب برای سفر به گونه ای كه ترافیك و ازدحام جمعیت در كمترین میزان ممكن باشد، همیشه یك دغدغه جدی می باشد و حالا برنامه نقشه گوگل این مشكل را حل نموده است.


به نقل از دیجیتال ترندز، به تازگی امكاناتی به Google Maps افزوده شده كه به شما امكان می دهد زمان دقیق سفر آتی خود را برنامه ریزی كنید و بدانید چه زمانی سفر را آغاز كنید و چه زمانی به مقصد بازگردید.از این پس گوگل به شما می گوید كی به دل جاده بزنید
سرویس نقشه گوگل از این پس با تعیین مبدا و مقصد به شما اعلام خواهد كرد سفرتان بر حسب زمان حركت چه مدتی طول می كشد و با ترسیم یك گراف مشخص خواهد كرد كه اگر نیم ساعت بعد یا حتی دو ساعت بعد حركتتان را آغاز كنید، چه مدت در راه خواهید بود.
این اطلاعات به طور آنی به روز می شود و لذا شما می توانید با بررسی شرایط زمانی درك كنید كه با توجه به زمان حركت چقدر در وقتتان صرفه جویی كرده اید یا آن را تلف كرده اید.
خدمات مذكور فعلا تنها برای كاربران آمریكایی و انگلیسی در دسترس است و هنوز مشخص نیست كاربران دیگر كشورها چه زمانی به آن دسترسی خواهند داشت. گوگل چندی قبل اطلاعات مربوط به پاركینگ های در دسترس در هر منطقه را به خدمات نقشه خود افزوده بود.
1396/04/24
18:01:19
5.0/5
4754
تگهای خبر: تكنولوژی , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات