قبل از المپیك زمستانی صورت می گیرد؛

عرضه اینترنت فوق سریع به مسافران راه آهن

عرضه اینترنت فوق سریع به مسافران راه آهن به گزارش ما دیجیتال كره جنوبی در تلاش است تا پیش از آغاز رقابت های المپیك زمستانی، تازه ترین دستاوردهای فناوری را در دسترس علاقمندان قرار دهد.به گزارش ما دیجیتال به نقل از دیجیتال ترندز، این رقابت ها ظرف چند هفته آینده در شهر پیونگ چانگ آغاز می گردد و كره جنوبی برای تسهیل دسترسی مسافران و ورزشكاران به اینترنت، استفاده از خدمات فوق سریع LTE-R را در خطوط راه آهن این كشور ممكن كرده است.
از این پس مسافران خطوط راه آهن پرسرعت كره جنوبی در مسیر وونجو به گانجونگ در حالی كه با سرعت ۲۵۰ كیلومتر در ساعت سفر می كنند، می توانند به اینترنت فوق سریع نسل چهارم هم دسترسی داشته باشند.
خدمات یادشده نه تنها استفاده از سرویس های صوتی و داده را در حین مسافرت تسهیل می كند، بلكه برای مدیریت بهینه خطوط ریلی توسط كاركنان مراكز كنترل و دیگر كاركنان راه آهن هم قابل استفاده خواهد بود. ارتباطات بهینه قطار با قطار و قطار با ایستگاه های زمینی همچون مزایای استفاده از این فناوری است.
در حال حاضر این خدمات در ۷۵ كیلومتر از مسیر راه آهن وونجو به گانجونگ كه در نهایت به شهر پیونگ چانگ شهر اصلی محل برگزاری رقابت ها می رسد، در دسترس است و مقرر است دامنه دسترسی به آن در آینده توسعه یابد.
https: //www. digitaltrends. com/computing/lte-r-high-speed-train/
 

1396/10/04
23:13:34
5.0/5
4947
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات