محصولات عجیب و غریب هواوی در حوزه اینترنت اشیا

محصولات عجیب و غریب هواوی در حوزه اینترنت اشیا به گزارش ما دیجیتال شركت هواوی با هدف نمایش توانمندی های خود برای تولید محصولات متنوع مبتنی بر اینترنت اشیا ابتكار عمل تازه ای به خرج داده و ابزار عجیبی را روانه بازار كرده است.به گزارش ما دیجیتال به نقل از تکنولوژی نیوز چاینا، همچون تولیدات جدید هواوی می توان به بالشی اشاره نمود که مجهز به حسگرهایی برای کنترل کیفیت خواب است.
این شرکت همینطور مسواکی تولید کرده که قادر به اجرای بازی های نصب شده بر روی تلفن همراه می باشد. زنگ دربی که می تواند میهمانان را شناسایی کرده و هویت آنها را به میزبان اعلام نماید هم یکی دیگر از تولیدات جالب شرکت هواوی است.
هواوی این محصولات جذاب و برخی تولیدات دیگر را در نمایشگر فناوری شنزن چین در معرض دید علاقمندان قرار داده است. به قول شأن گنگ مدیر گروه کسب و کارهای مصرف کنندگان هواوی پیشبینی می شود درآمد حاصل از تولید محصولات مبتنی بر اینترنت اشیا در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال ۲۰۱۹ بیشتر از ۵ برابر شود. از همین رو هواوی سرمایه گذاری در حوزه اینترنت اشیا را در دستور کار خود قرار داده است.
هواوی با تولید چنین محصولاتی به دنبال اثبات این مورد است که علاوه بر فعالیت در عرصه مخابرات و تولید گوشیهای هوشمند توانمندی های دیگری هم دارد.
این شرکت چینی همینطور می خواهد ابزار و خدمات قابل دسترس از راه اینترنت سیار را از راه دیگر دستگاه ها و ابزار هوشمند هم در دسترس علاقمندان قرار دهد و بین خدمات و محصولات خود هماهنگی و یکپارچگی ایجاد نماید.
هواوی به دنبال تولید لوازم خانگی هوشمند هم هست و با عنایت به رسیدن ارزش این بازار به بیشتر از ۱۵۷ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۳ شاهد قدرت نمایی شرکت چینی در این حوزه هم خواهیم بود.


منبع:

1399/08/19
14:52:22
5.0/5
1197
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات