اولین توئیت تاریخ را یك ایرانی خرید

اولین توئیت تاریخ را یك ایرانی خرید ما دیجیتال: جک دورسی مؤسس و مدیرعامل توئیتر اولین توئیت تاریخ را که توسط خودش ارسال شده بود، به قیمتی بیش از 2 میلیون و 915 هزار دلار به یک ایرانی فروخت.به گزارش ما دیجیتال به نقل از ورج، این توئیت که به ان اف تی معروف شده به سینا استوی فروخته شده که مدیر یک شرکت فعال در زمینه بلاک چین به نام بریج اوراکل است.
بازاریابی این توئیت به مدت بیش از دو هفته ادامه داشت و سرانجام جک دورسی اعلام نمود نخستین توئیت خودرا به قیمت تعجب آور ۲۹۱۵۸۳۵ دلار به فروش رسانده است. سینا استوی از زمان ارائه توئیت مورد اشاره برای فروش در ۶ مارس خواهان خرید آن بود و قیمت اولیه ۲.۵ میلیون دلار را برای این کار پیشنهاد داده بود.
به دنبال ارائه پیشنهادات بهتری توسط رقبا، وی رقم پیشنهاد خودرا بالاتر برد و سرانجام با پرداخت بیش از ۲.۹ میلیون دلار توئیت مورد اشاره را خریداری کرد.
جک دورسی نخستین توئیت توئیتر را که خود ارسال کرده بود به یک توکن دیجیتال مبدل کرده که در قالب یک بلاک چین اتریوم باقی خواهد ماند. این توئیت در تاریخ ۲۱ مارس سال ۲۰۰۶ ارسال شده بود و استوی پیشنهاد نهایی خود برای خرید آنرا دوشنبه عصر ارائه کرده است.
دورسی مدعی شده که این مبلغ را به بیت کوین تبدیل نموده و آنرا برای انجام امور خیریه در قاره آفریقا در اختیار یک سازمان غیرانتفاعی می گذارد.


منبع:

1400/01/05
01:06:29
5.0/5
1063
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات