بازدید وزیر ارتباطات از محصولات و تکنولوژیهای جدید شاتل ‏موبایل در بیست و دومین نمایشگاه تلکام

بازدید وزیر ارتباطات از محصولات و تکنولوژیهای جدید شاتل ‏موبایل در بیست و دومین نمایشگاه تلکام وزیر ارتباطات ضمن بازدید از غرفه شاتل ‏موبایل در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تلکام 2021 با تازه ترین فناوری ‏های ارتباطی این اپراتور تلفن همراه آشنا شد.
به گزارش روابط عمومی شاتل‏ موبایل، در سومین روز از این نمایشگاه عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمید فتاحی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و محمد خوانساری، معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات در غرفه شاتل ‏موبایل حضور بهم رساندند و از تازه ترین فناوری‏ های این اپراتور تلفن همراه مطلع شدند.
از جمله این فناوری‏ ها می‏ توان به فناوری سیمکارت هوشمند شاتل موبایل اشاره نمود که برای اولین بار در ایران توسط این اپراتور به بازار ارتباطی کشور معرفی شده است. فناوری سیمکارت هوشمند شاتل موبایل، بطور مداوم شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و بصورت خودکار باکیفیت ترین پوشش سیگنال را در هر منطقه از کشور انتخاب می کند.
از قابلیت های منحصر به فرد این سیمکارت می توان به امکان «انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی میزبان» اشاره نمود که برمبنای آن مشترکین شاتل موبایل می توانند با شماره گیری کددستوری #۸*۱* بدون نیاز به اعمال تنظیمات خاص یا نصب اپلیکیشن، امکان استعلام وضعیت اتصال، انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی میزبان سیمکارت خود یا بازگشت به حالت انتخاب هوشمند شبکه را داشته باشند.
وزیر ارتباطات و معاونان وی با فناوری «موبایل کانکت» از دیگر فناوری ‏های ارتباطی شاتل موبایل نیز آشنا شدند که، بعنوان روشی جدید برای احراز هویت بوسیله سیمکارت، نسبت به سایر روش ها از جملهOTP، ساده تر، سریع تر و امن تر است. موبایل کانکت برای نخستین بار در ایران، توسط شاتل موبایل و با همکاری پژوهشکده AICT دانشگاه صنعتی شریف ارائه شده است.
بنابراین گزارش بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام) از دوم دی ماه شروع شده و تا پنجم دی ادامه دارد. شاتل موبایل در سالن 9-8 غرفه 34 این نمایشگاه میزبان علاقه مندان خواهد بود.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباب شبکه تلفن همراه شاتل‏موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G/LTE با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وب سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ بصورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل‏ موبایل در ارتباط باشند.

1400/10/07
10:58:30
5.0/5
2579
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات