کنفرانس مهندسی برق ایران با حضور و حمایت ایرانسل

کنفرانس مهندسی برق ایران با حضور و حمایت ایرانسل به گزارش ما دیجیتال سی امین کنفرانس مهندسی برق ایران، سال جاری هم همچون دوره‌ی گذشته، با مشارکت و حضور ایرانسل بعنوان حامی اصلی، برگزار می گردد. ایرانسل در این کنفرانس، به انتقال تجربیات خود درباره‌ی پیشتازی در زمینه هایی همچون راه اندازی 5G می پردازد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این کنفرانس در محورهای الکترونیک، قدرت، کنترل، صنعت برق، کامپیوتر، مخابرات و مهندسی پزشکی، توسط انجمن علوم مهندسی برق ایران و دبیرخانه دائمی کنفرانس در دانشگاه امیرکبیر، از ۲۷ تا ۲۹ اردبیهشت ۱۴۰۱ برگزار می گردد و با سخنرانی دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، خاتمه می یابد.
ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران و اولین عرضه دهنده‌ی 5G در ایران، با هدف شناسایی و تشویق ایده های نوآورانه در صنعت برق و ارتباطات، بحث و تبادل نظر و انتقال تجربه در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات برپایه فناوری های نوین تلفن همراه مانند خدمات 5G، ارائه‌ی خدمات زندگی هوشمند برپایه فناوری اینترنت اشیا، تجربه های راه اندازی مرکز نوآوری ایرانسل و فعالیت در زمینه‌ی نوآوری، تحقیق و توسعه و آموزش و هم ارائه‌ی مزیت ها و توانمندی های خود برای جذب فارغ التحصیلان نخبه‌ی دانشگاهی، در این کنفرانس حضور دارد.
ایرانسل با تمرکز بر مدیریت زیست بوم دیجیتال خود و سرمایه گذاری بر روی نسل پنجم، هوش مصنوعی، اَبَرداده و رایانش ابری، در تلاش است با کمک به سازمان ها و شرکت ها در صنایع مختلف و خلق ارزش واقعی در اقتصاد دیجیتال، بازیگری اثرگذار در تحول دیجیتال برای پیشرفت کشور باشد.
در این کنفرانس که با هدف گسترش دانش فنی در گرایش های مختلف مهندسی برق، از راه ایجاد محیطی برای تبادل نظر علمی و تخصصی، عرضه آخرین یافته های تحقیقاتی و همینطور تشویق پژوهشگران برنامه ریزی شده است، برنامه های جنبی شامل میزگرد تخصصی و کارگاه های آموزشی هم برگزار می گردد.
دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت، در اختتامیه‌ی این کنفرانس، سخنرانی می کند.
همچنین مدیران ایرانسل با حضور در پنل تخصصی برنامه ریزی شده در چارچوب این کنفرانس، با حاضران به بحث و تبادل نظر می پردازند.
اطلاعات بیشتر درباره‌ی سی امین کنفرانس مهندسی برق ایران، در وبسایت این کنفرانس به نشانی iceeconf.ir در دسترس علاقه مندان قرار دارد.


منبع:

1401/03/09
21:17:46
5.0/5
404
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات