هوش مصنوعی گوگل با شما چت می كند

هوش مصنوعی گوگل با شما چت می كند ما دیجیتال: آیا از تایپ روی صفحه شیشه‌ای گوشی خود خسته شده‌اید؟
به گزارش ما دیجیتال به نقل از خبر آنلاین، گوگل در حال كار روی سیستم پاسخ دهی خودكار چت در واتس اَپ، فیس بوك، اسكایپ و... است تا سرانجام یك ربات دوست داشتنی بر مبنای هوش مصنوعی سطح بالا، به جای شما تایپ كرده و جواب دوستانتان را بدهد.
محصول موسوم به Area 120 بر مبنای سیستمی به نام Reply تعریف شده كه روی هنگ آوتس، Allo، واتس اَپ، فیس بوك مسنجر، اندروید مسیجز، اسكایپ، توئیتر و اِسلَك/ Slack به صورت هوشمند و رباتیك عمل می كند.
مبنای كار بر مبنای سنجش مكانی كاربر، ساعت كاربر و اطلاعاتی است كه از روی گوشی استخراج شده و هوش مصنوعی بر مبنای دیتای دریافت شده از سیستم، پاسخ دوست شما را روی چت خواهد داد. مثلا اگر در چت بپرسند كی به خانه می آیید؟ ربات بر مبنای مسافتی كه با اتوبوس یا مترو یا خودروی شخصی طی می كنید، در كنار ترافیك و موقعیت یابی مكانی شما؛ در نهایت ساعت تقریبی را به صورت خودكار برای دوستتان ارسال می كند.
زمانی كه در تعطیلات هستید، اغلب پیام خودكار «من الان در دسترس نیستم » ارسال می گردد. اما ربات جدید پا را فراتر از این گذاشته و وعده دیدار یا برگزاری جلسه پس از تعطیلات را برای شما تنظیم كرده و به دوستتان گزارش می كند. 

1396/11/27
16:36:33
5.0/5
4916
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات