تخلیه ساختمان های مركزی فیسبوك از ترس بمب گذاری

تخلیه ساختمان های مركزی فیسبوك از ترس بمب گذاری ما دیجیتال: كاركنان فیسبوك مجبور به تخلیه بخشی از ساختمان های مركزی این شركت به سبب تهدید به بمب گذاری شده اند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از یاهونیوز، پلیس در ملنو پارك كالیفرنیا پیام هشداری را منتشر نموده كه برمبنای آن از همه افراد خواسته شده تا از حضور در این منطقه اجتناب كنند.
بر اساس آگهی پلیس واحدهای خنثی سازی بمب وارد ساختمان فیسبوك شده اند و ویدئویی كه توسط یك ایستگاه تلویزیونی محلی انتشار یافته نشان داده است كه خودروهای پلیس و یك خودروی آتش نشانی در محوطه ساختمان های فیسبوك پارك شده اند.
ظاهرا تهدیدكنندگان با مقر پلیس در شهر نیویورك تماس تلفنی گرفته اند. آنها در ازای اطلاعات خود در مورد این بمب گذاری خواهان دریافت پاداش نقدی شده اند.
كاركنان اینستاگرام باز در بخشی از ساختمان های تخلیه شده مشغول به كار بوده اند. اینستاگرام همچون زیرمجموعه های فیسبوك است.
پیش از این و در ماه آوریل باز زنی كه به حذف ویدئوهای خود از سایت یوتیوب معترض بود با حضور در ساختمان مركزی این شركت و استفاده از یك هفت تیر كاركنان را تهدید كرده و سه نفر را زخمی كرده بود.

1397/09/21
21:11:53
5.0/5
4706
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات