در توئیتر؛

جك دورسی مدیر ارشد فیسبوك را آنفالو كرد

جك دورسی مدیر ارشد فیسبوك را آنفالو كرد ما دیجیتال: جك دورسی مدیر ارشد اجرایی توئیتر در اقدامی جالب و ناگهانی مارك زاكربرگ را در این پلت فرم آنفالو كرد.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از دیلی میل، به نظر می آید مدیران شركت های بزرگ فناوری هم مانند افراد عادی با یكدیگر قهر و آشتی می كنند. روز گذشته جك دورسی مدیر ارشد اجرایی توئیتر به صورت واضح و علنی مارك زاكربرگ مدیر ارشد اجرایی فیسبوك را آنفالو كرد!
به نظر می آید دورسی برای این كار نقشه ماهرانه ای كشیده بوده است. دورسی نخست حساب كاربری@BigTechAlert را فالو كرد. در بیو این حساب كاربری نوشته شده: آنچه كه مدیران ارشد اجرایی و شركت های فناوری بزرگ در توئیتر انجام می دهند. بعد از مدت كوتاهی این حساب كاربری در پیامی اعلام نمود دورسی هم آنرا فالو می كند. اما در فاصله چند دقیقه همین حساب كاربری اعلام نمود دورسی، زاكربرگ را در توئیتر آنفالو كرد! همین پیام توجه كاربران بسیاری را جلب كرد. جالب آنكه سخنگوی توئیتر در پاسخ به سوال وب سایت ماشابل درباره این اقدام با ایموجی یك بز جواب داد! احیانا این پاسخ اشاره به رویدادی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ دارد. دورسی ادعا می كرد در یك مهمانی شام در خانه زاكربرگ او گوشت بزی كه خود سلاخی كرده بود، برای میهمانان سرو كرد. البته در این اواخر دورسی از طرح تبلیغات سیاسی زاكربرگ هم انتقاد كرده بود.

1398/09/27
15:04:25
5.0/5
4677
تگهای خبر: شركت , فناوری , فیس بوك , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات