راهنمای خرید لپ تاپ اقتصادی انتخاب به صرفه با كمترین هزینه

راهنمای خرید لپ تاپ اقتصادی انتخاب به صرفه با كمترین هزینه ما دیجیتال: خرید یك لپ تاپ جدید، خصوصا زمانی كه افراد در محدودیت مالی قرار دارند، بسیار دشوار است. شرایط بد اقتصادی سبب شده تا لپ تاپ های مقرون به صرفه و در عین حال كارآمد، با قیمت نجومی عرضه شوند و از دسترس بسیاری خارج باشند. این مسئله زمانی سخت تر می شود كه می بینیم لپتاپ هایی بمراتب ضعیف تر، كه حتی برای رسیدگی به كارهای روزانه نیز به سختی نیاز كاربران را برطرف می كنند، قیمت بالایی دارند. در نتیجه دقت بالایی می خواهد تا با كمترین هزینه، یك محصول كارآمد و مقرون به صرفه انتخاب كنید. تنها روزنه ی امید این است كه رقابت بین شركت های بزرگ تولیدكننده ی سخت افزار روز به روز داغ تر می شود و این شركت ها برای تولید محصولاتی جذاب تر، تلاش مضاعف می كنند.به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، به منظور تكریم و افزایش رضایتمندی مشتركان، همراه اول در آخرین دوشنبه هر ماه با عرضه هدایایی در چارچوب طرح «دوشنبه سوری»، به استقبال آنها می رود كه این استقبال در آذر ماه از مشتركان یوسیمی گرم تر خواهد بود.
همراه اولی ها می توانند برای شركت در این طرح فراگیر و منتفع شدن از مزایای بسته های اینترنت مجانی یك روزه، در دوشنبه آخر هر ماه با شماره گیری #۶۴*۱۰۰* از پیشنهادهای «دوشنبه سوری» این اپراتور بهره مند شوند.
همچنین از این پس مشتركان انارستانی هم می توانند در آخرین دوشنبه هر ماه در كمپین دوشنبه سوری همراه اول شركت كرده و از بسته های مجانی اینترنت برخوردار شوند.
در همین راستا دوشنبه سوری ماه جاری اپراتور اول (دوشنبه 25 آذر ماه) برگزار می گردد. هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری بسته های دیتا ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یك روزه (۵ بامداد تا ۵ عصر) است كه به تمامی مشتركان دائمی و اعتباری با شماره گیری كددستوری فوق الذكر، به صورت تصادفی تعلق می گیرد.
لازم به ذكر است تمامی مشتركان تا ساعت ۲۳: ۵۹ دوشنبه 25 آذر فرصت دارند با شماره گیری كددستوری مذكور بسته خویش را فعال كنند.
2121
 


منبع:

1398/09/29
18:49:40
5.0/5
4536
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات