سود میلیاردی اپراتورهای اینترنتی از رفع فیلتر تلگرام

سود میلیاردی اپراتورهای اینترنتی از رفع فیلتر تلگرام به گزارش ما دیجیتال چه زمانی كه تلگرام فیلتر شود و چه زمانی كه رفع فیلتر شود؛ در هر حال اپراتورهای اینترنتی برنده نهایی این جریان هستند.
به گزارش ما دیجیتال به نقل از خبر آنلاین، دیشب كه تلگرام رفع فیلتر شد، خیلی از كاربران كه عكس ها و فیلم های زیادی را در حالت Auto Save، Save to Gallery و Autoplay داشتند، به ناگهان به كانال هایی كه دلشان تنگ شده بود، سر زدند.
نتیجه این شد كه ترافیك به شدت بالا رفته و دیشب پهنای باند زیادی به نفع اپراتورها و به ضرر جیب كاربران مصرف شد.
البته در این دو هفته كه فیلترهم شده بود، مردم به ناچار از فیلترشكن بهره برده و از مزایای فیلترشكن!!، غیر از ورود بدافزار و ویروس و آشنا شدن كم سن و سال ها با سایت های بالای 18؛ این بود كه كاربران مجبور به درگیر شدن با اتصالات اینترنتی خود شده و پهنای باند زیادی هم هدر رفت. (مصرف نشد، هدر رفت. )
وقتی هم كه تلگرام باز شد دوباره مردم مشتاق و همیشه در صحنه جهت استفاده از پهنای باند بیشتر با هم مسابقه گذاشتند.
در نتیجه و در هر حالت این اپراتورهای اینترنتی هستند كه با لشگر 45 میلیونی تلگرام (چه در بخش هدررفت پهنای باند و چه در بخش استفاده از پهنای باند) سود سرشاری را به جیب می زنند و دیگر نباید نیاز چندانی به سود ناشی ازمكالمه و پیامك داشته باشند.
راستی تاكنون فكر كرده اید اگر 45 میلیون كاربر تلگرام ماهیانه 15 هزار تومان به صورت متوسط به اپراتورها پول دهند(بعضی ها ماهیانه 40 هزار تومان می دهند)، می گردد ماهی 675 میلیارد تومان و سالیانه می گردد 8 هزار میلیارد تومان؛ معادل دو ونیم ماه یارانه!! 

1396/10/25
16:44:17
5.0/5
4860
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات