رویداد معرفی نیازهای فناورانه بلاكچین

رویداد معرفی نیازهای فناورانه بلاكچین به گزارش ما دیجیتال رویداد فناورانه معرفی نیازهای فناورانه بلاكچین با هدف رفع نیازهای این حوزه برگزار می گردد.به گزارش ما دیجیتال به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، امنیت در تبادلات مالی مجازی مهم می باشد. تبادلاتی كه چند سالی است با روند رو به رشد استفاده از شبكه های مجازی بازارش داغ تر شده است.
بلاكچین مسیری است كه برای تأمین امنیت این نوع تبادلات مجازی انتخاب شده است. نیازی همه گیر كه در تمام كشورها به آن توجه می شود. نیازی فناورانه كه مقرر است با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به كمك توانایی دانش بنیان ها در كشور ما هم تامین گردد.
بلاك چین از رمزنگاری به منظور ایجاد امنیت در تبادلات استفاده می نماید. بر خلاف سیستم های بانكی كه در یك موقعیت مشخص مستقر هستند و در اصطلاح متمركز عمل می كنند، مركز داده ای كه بلاك چین ها در آن قرار دارند كاملا غیرمتمركز بوده و در سراسر جهان پخش هستند.
ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف توسعه دانش بلاكچین، تجاری سازی محصولات فناورانه و پشتیبانی از استارت اپ های این حوزه در نظر دارد از تیم های مستعد و توانمند استارتاپی برای پاسخ به نیازهای فناورانه كشور استفاده نماید.
بر همین مبنا رویداد فناورانه معرفی نیازهای این حوزه در ۴ محور اصلی «ابزارهای دسترس پذیری مشتری»، «ابزارهای تأمین مالی بر بستر بلاكچین»، ابزارهای مدیریت سازمان بر بستر بلاكچین» و ابزارهای تحلیل بلاكچینی بر مبنای داده كاوی» ۲۹ بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد.
این رویداد با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.


1398/11/28
13:39:28
5.0/5
4121
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات