مدیر مالی توئیتر اعلام كرد:

ضربه سهمگین كرونا به درآمدهای توئیتر

ضربه سهمگین كرونا به درآمدهای توئیتر ما دیجیتال: توئیتر اعلام نمود كه شیوع ویروس كرونا به درآمدهای این شركت در سه ماهه اول سال 2020 و به خصوص درآمدهای تبلیغاتی آن لطمه جدی خواهد زد.به گزارش ما دیجیتال به نقل از سی ان بی سی، توئیتر پیش بینی كرده بود كه در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ بتواند بین ۸۲۵ تا ۸۸۵ میلیون دلار درآمد كسب كند كه بخش عمده آن از تبلیغات باشد اما حالا مشخص شده كه این هدف بطور قطع محقق نمی گردد.
ند سگال مدیر امور مالی توئیتر تصریح كرده كه ویروس كرونا بر روی درآمدهای تبلیغاتی توئیتر در سراسر جهان تأثیر منفی گذاشته و این تأثیر به خصوص در چند هفته اخیر كه سرعت شیوع این ویروس افزایش یافته چشمگیرتر بوده است.
آمار توئیتر نشان میدهد بازگشت كاربران به این شبكه اجتماعی به خصوص برای كسب اطلاعات در مورد آخرین تحولات مربوط به ویروس كرونا كاهش نیافته است، اما این بازگشت منجر به كسب درآمد تبلیغاتی توسط توئیتر نمی گردد. ارزش سهام شركت توئیتر هم در روز گذشته بیش از دو درصد كاهش یافته است.
توئیتر تنها شركت فناوری نیست كه نگران كاهش درآمدهای خود است. قبل از این مایكروسافت، پی پال و اپل نیز اعلام نموده بودند كه كرونا درآمدهای آنها را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ نسبت به مدت مشابه سال قبل كاهش خواهد داد.


منبع:

1399/01/05
23:44:16
5.0/5
3129
تگهای خبر: اپل , شركت , فناوری , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات