افزایش چشمگیر بودجه تحقیق و توسعه هوآوی و عبور از مرز ۲۰ میلیارد دلار

افزایش چشمگیر بودجه تحقیق و توسعه هوآوی و عبور از مرز ۲۰ میلیارد دلار به گزارش ما دیجیتال هوآوی ضمن افزایش بودجه تحقیق و توسعه خود به رقم ۲۰ میلیارد دلار، از تمركز ویژه روی توسعه فناوری های نوین اطلاع داد. امری كه به قول مدیران این شركت می تواند آینده مالی درخشان شركت هوآوی را تضمین كند.فعالیت همه شركت های فعال در حوزه فناوری همچون هوآوی تحت تأثیر شیوع كرونا قرار گرفته است. اما باوجود تمامی مشكلات، مدیرعامل این شركت ابراز امیدواری كرده است كه به كمك عواملی نظیر تثبیت و بهبود شرایط، از سر گیری فعالیتهای روتین شركت و بازگشت كامل نیروهای كار به محل خدمت خویش، دست یابی به نتایج مالی چشمگیر دور از دسترس نخواهد بود. این درحالی است كه هوآوی اخیرا بودجه قابل توجهی را به بخش تحقیق و توسعه خود مختص كرده است.
این حركت در زمانی صورت می گیرد كه كشور چین اخیرا از بند محدودیت های ایجادشده توسط بیماری كرونا، آن هم نه به صورت كامل رها شده است؛ محدودیت هایی كه در بسیار از موارد سبب توقف تولید شركت ها و فعالیت سازمان های مختلف شده بود. این تغییرات تاثیرات منفی بسیاری بر روی صنایع مختلف بخصوص بازار گوشیهای هوشمند داشته است چونكه تولید و مونتاژ بخش قابل توجهی از گوشیهای هوشمند دنیا از برندهای مختلف، در كشور چین انجام می شود.
هوآوی هم مشكلات زیادی را به واسطه ظهور این بحران تجربه كرده است، اما مدیران این شركت با نگاهی به آینده از افزایش ۵.۸ میلیارد دلاری بودجه تحقیق و توسعه شركت و عزم جدی خود برای حركت رو به جلو اطلاع داده اند. بدین سان بودجه اختصاص داده شده به بخش تحقیق و توسعه هوآوی به بیش از۲۰ میلیارد دلار ارتقا پیدا می كند. هوآوی یكی از بزرگ ترین تأمین كنندگان تجهیزات مخابراتی در دنیا هم بشمار می رود. شركتی كه توسعه فناوری های مختلف و نوین را نه تنها برای دست یابی به سود مالی، بلكه جهت مقابله با وضعیت هایی دشوار پیش رو مانند بحران كرونا، در دستوركار قرار داده است.
انتظار می رود با سرمایه گذاری های هنگفت هوآوی در بخش تحقیق و توسعه، شاهد تكنولوژی های نوآورانه بیشتری از هوآوی باشیم. همینطور این شركت سرمایه گذاری قابل توجهی را به توسعه پردازنده های Kirin اختصاص داده و پیشبینی می شود پیشرفت هوآوی در حوزه پردازنده های موبایل قابل توجه باشد.

۲۱۲۱

1399/01/29
20:35:30
5.0/5
3159
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات