ثبت یك اختراع جدید؛

استخراج ارز مجازی با امواج مغز و گرمای بدن!

استخراج ارز مجازی با امواج مغز و گرمای بدن! به گزارش ما دیجیتال مایكروسافت حق امتیاز اختراعی را ثبت كرده كه برپایه آن افراد با كمك حسگرها و امواج مغزی و گرمای بدنشان می توانند ارز مجازی استخراج كنند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از ایندپندنت، مایکروسافت در نظر دارد با رصد فعالیتهای مغزی و اطلاعات بیومتریک افراد ارز مجازی تولید نماید.
این شرکت اخیرا حق امتیاز اختراعی به نام «سیستم ارز مجازی با استفاده از اطلاعات فعالیت بدن انسان» را ثبت کرده است. در این حق امتیاز توضیح داده شده که چگونه یک فرد می تواند با متصل کردن سنسورهای مختلف به بدنش ارز مجازی استخراج کند.
استخراج ارزهای مجازی مانند بیت کوین نیازمند قدرت عظیم رایانشی است تا مساله های پیچیده ریاضی را حل کند.
در توضیحات این حق امتیاز آمده است: بعنوان مثال یک موج مغزی یا گرمایی که از بدن شخص هنگام انجام حرکتی ساطع می شود، می تواند عملیاتی که تهیه کننده سرویس اطلاعاتی درخواست کرده را انجام دهد. به همین ترتیب می توان آنرا در فرآیند استخراج ارز مجازی هم استفاده نمود.
این سیستم استخراج ارز شامل اتصال یک دستگاه به سنسورهای مختلف به بدن است که می تواند فعالیت کاربر را رصد و از آن برای تولید ارزمجازی استفاده نماید.
سنسورهای احتمالی که در این روش به کار می روند شامل اسکنر ام آر آی، دوربین های گرمایی و سنسورهای ضربان قلب و مادون قرمز هستند.


منبع:

1399/02/06
14:11:41
5.0/5
2767
تگهای خبر: دستگاه , دوربین , سرویس , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات