بررسی مسائل حوزه ارتباطات در مجلس

انتقاد نماینده ساری از افسارگسیختگی در فضای مجازی

انتقاد نماینده ساری از افسارگسیختگی در فضای مجازی به گزارش ما دیجیتال نماینده مردم ساری در مجلس یازدهم تصریح كرد: دغدغه رهبری، نخبگان و دانشگاهیان سامان دهی فضای مجازی بوده و افسارگسیختگی در این عرصه قابل قبول نیست.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از ایسنا، علی بابایی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مسائل حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور وزیر ارتباطات بیان نمود: بحث های در رابطه با وزارت ارتباطات یکی از مباحث چالش برانگیز امروز کشور و دغدغه مقام معظم رهبری، نخبگان و دانشگاهیان بوده و سامان دهی فضای مجازی در راس آن قرار دارد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: افسار گسیختگی در فضای مجازی قابل قبول نبوده و متاسفانه وزارت ارتباطات برنامه راهبردی به مجلس و دولت عرضه نداده است، برنامه وزارت ارتباطات در یک سال باقی مانده از عمر دولت چه خواهد بود؟ مطالبه جدی مردم سامان دهی این فضا است.
نماینده مردم ساری در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: مسئله بعدی درمورد کارگزاران مخابرات روستایی می باشد و ما توقع عرضه برنامه راهبردی داریم. بحث اشتغال جوانان در بستر سیستم های روز باید از جانب وزارت ارتباطات دنبال شود.
ایشان در ادامه تصریح کرد: جوان گرایی با نگاه پوپولیستی قابل قبول نبوده و وزارت ارتباطات باید در بستر فضای مجازی برنامه ای راهبردی برای اشتغال جوانان داشته باشد تا کی باید اشتغال جوانان در بخش دولتی رقم بخورد؟
بابایی در انتها اضافه کرد: درمورد سخت افزارهای سیستم مخابرات، همراه اول و ایرانسل ما انتظار عملکردی قوی در روستاها داریم در استان مازندران که سالانه ۷۲ میلیون نفر به آنجا سفر می کنند شبکه زیر ساخت گردشگری باید مورد توجه قرار گیرد.
منبع:

1399/04/01
14:54:57
5.0/5
2711
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات