برگزاری 12 رویداد مختلف در نمایشگاه اینوتكس 2020

برگزاری 12 رویداد مختلف در نمایشگاه اینوتكس 2020 در نهمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتكس ۲۰۲۰، ۱۲ رویداد مختلف همچون اینوجوان، اینوتكس پیچ، كافه سرمایه، اینوتكس كوآپ و... برای تیم های استارت آپی به صورت مجازی برگزار می گردد.به گزارش ما دیجیتال به نقل از مهر، سجاد عباسی فشمی دبیر نهمین دوره نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ که امروز به صورت آنلاین در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد، اظهار داشت: با عنایت به شیوع کرونا که منجر به تعطیلی بازی های المپیک ۲۰۲۰ و نمایشگاه وب و موبایل شد در صدد برآمدیم که شیوه جدیدی برای برگزاری نمایشگاه اینوتکس در پیش بگیریم و آنرا مجازی برگزار نماییم.
وی با اشاره به اینکه ۱۲ رویداد مختلف در نمایشگاه اینوتکس برگزار می شود، بیان نمود: استیج اینوتکس یکی از بخش های نمایشگاه سال جاری است با این تفاوت که سخنرانان بین المللی به صورت مجازی حضور دارند و می توانند با استارت آپها و... ارتباط بگیرند.
وی افزود: کافه سرمایه از دیگر رویدادهای اینوتکس است که در جهت ارتباط استارت اپ ها با سرمایه گذاران برگزار می شود؛ در این بخش ۳۵۰ جلسه برنامه ریزی شده که در نخستین روز از برگزاری این نمایشگاه تا کنون ۵۰ جلسه برگزار شده است.
عباسی اضافه کرد: پاویون منتور یکی دیگر از بخش های نمایشگاه اینوتکس است که در آن ۳۰۰ ظرفیت مشاوره برای تیم های استارت اپ های فراهم شده است؛ از شروع نمایشگاه که چندساعت گذشته ۶۰ مورد مشاوره رزرو شده است.
وی افزود: اینوتکس پیچ از دیگر بخش های برگزاری نمایشگاه اینوتکس است که در این بخش سال جاری رقابت های نهایی بین استارت اپهای برگزیده در استان ها برگزار می شود؛ در واقع از آذرماه سال قبل این رقابت ها در ۶ استان شروع شده و در روز چهارم این دوره از نمایشگاه فینال اینوتکس پیچ برگزار می شود.
عباسی اضافه کرد: اینوتکس کوآپ یکی دیگر از بخش هایی است که استارت اپ ها با شرکت های بزرگ ارتباط برقرار می کنند. تابحال ۶ جلسه برای ارتباط استارت اپ ها با شرکت های بزرگ برنامه ریزی شده است.
وی با اشاره به «اینوجوان» اظهار داشت: از دیگر بخش های شلوغ اینوتکس «اینوجوان» است که در این بخش برای جوانان در کنار بازی، کارگاه های آموزشی مختلف برگزار می گردد. کارگاه تفکر خلاق در کنار بازی و ارائه محتوا به شیوه انیمیشن همچون برنامه های این بخش است.
دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲ اظهار داشت: بخش تجربه فناوری از دیگر بخش های اینوتکس است که تجربه های فناوری در غرفه ها توسط افراد عرضه می شوند؛ در اصل ۳۰ تجربه فناوری در این بخش تدارک دیده شده است.
وی با اشاره به اینکه در نمایشگاه سال جاری ۲۰۰ نفر از بخش های خصوصی همکاری کرده اند، افزود: راه اندازی شبکه سازی اپلیکیشن اینوتکس بخش جدید نمایشگاه اینوتکس است که امکان گفتگو را برای غرفه داران به وجود آورده است.


منبع:

1399/05/22
22:08:27
5.0/5
1711
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , اپل , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات