تقدیر جشنواره خیرین مدرسه ساز از ایرانسل

تقدیر جشنواره خیرین مدرسه ساز از ایرانسل بیست ودومین جشنواره‌ی خیرین مدرسه ساز، از ایرانسل برای کمک به امر مقدس مدرسه سازی، قدردانی نمود.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این دوره از جشنواره، عصر سه شنبه ۵ اسفند ماه ۱۳۹۹ با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، دکتر علی ربیعی سخنگوی دولت، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، دکتر معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده‌ی رئیس جمهوری و دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، در سالن حجاب اجرا شد. در این مراسم، که باتوجه به شرایط کرونائی، با حفظ فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی، تعداد کمی از خیّران به صورت حضوری و بیش از ۱۰۰۰ نفر از خیّران مدرسه ساز به صورت آنلاین حضور داشتند؛ از ایرانسل برای کمک به امر مقدس مدرسه سازی، با اهدای لوح، تقدیر گردید. ایرانسل، به خصوص طی دو سال گذشته، در امتداد مسؤولیت اجتماعی شرکتی، توجه ویژه ای به ساخت و تجهیز مدارس در سراسر ایران کرده است.
همچون اقدامات ایرانسل دراین زمینه، می توان به اجرای طرح «مدارس درخشان» با هدف تجهیز مدارس مناطق محروم به امکانات کامپیوتری و شبکه‌ی اینترنت، راه اندازی و بازسازی چندین مدرسه در مناطق لطمه دیده از سیل فروردین ۱۳۹۸ در استان های گلستان، لرستان و خوزستان و امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و همکاری با این سازمان در طرح های مدرسه سازی، به خصوص در چالش «آجر به آجر» و تسهیل مشارکت عمومی مردم در مدرسه سازی بوسیله کد #۲۴* در شبکه ایرانسل، اشاره نمود. ۲۱۲۱

1399/12/06
21:48:54
0.0/5
941
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , اینترنت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات