حضور شاتل موبایل در بیست و یكمین نمایشگاه تلكام

حضور شاتل موبایل در بیست و یكمین نمایشگاه تلكام ما دیجیتال: شاتل موبایل با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راهکارهای نوآورانه (تلکام99)، تکنولوژیهای جدید خودرا به بازدیدکنندگان معرفی خواهدنمود.به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این نمایشگاه از پنجم تا هشتم اسفند ۱۳۹۹ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد که شاتل موبایل نیز در سالن ۲۷ با معرفی تکنولوژیهای جدید خود در آن حضور خواهد یافت.
این اپراتور محصولات و خدمات متنوع خودرا به مشترکین شخصی و سازمانی معرفی خواهدنمود که تعدادی از این خدمات برای نخستین بار در ایران از طرف شاتل موبایل ارائه شده اند.
شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، برای نخستین بار در ایران از «سیم کارت هوشمند» رونمایی کرده است. سیمکارت هوشمند شاتل موبایل، با بهره گیری از زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت اتصال خودکار به بهینه ترین و باکیفیت ترین شبکه و آنتن موبایل موجود در هر منطقه، همیشه بهترین پوشش شبکه را انتخاب می کند.

یکی از راهکارهای جدید این اپراتور که در نمایشگاه تلکام به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد، راهکار ترکیبی و همگرای اینترنت ثابت و همراه یا همان FMC است که به همه نیازهای ارتباطی کاربران شامل اینترنت همراه، اینترنت ثابت، تلفن همراه و ثابت، پیامک و مکالمه به صورت هم زمان پاسخ می دهد.

همچنین فناوری «موبایل کانکت» که برای نخستین بار در ایران، توسط شاتل موبایل و با همکاری پژوهشکده AICT دانشگاه صنعتی شریف ارائه شده است در این نمایشگاه معرفی خواهد شد.
صاحبان کسب وکار می توانند با راهکار APN-VPN شاتل موبایل نیز آشنا گردند که امکان ارتباط درون سازمانی بدون وابستگی به اینترنت، از یک بستر امن را فراهم می آورد. فناوری OTA/AOTA نیز که برمبنای آن امکان مدیریت سیمکارت ازراه دور از طرف اپراتور وجود دارد. به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباب شبکه تلفن همراه شاتل موبایل با پوشش سراسری ۳G و ۴G/LTE با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وب سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.
۲۱۲۱


منبع:

1399/12/11
22:52:25
0.0/5
960
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات