تقدیر سندیكای صنعت مخابرات از اقدامات جهادی همراه اول به سبب پشتیبانی از دانشگاهها و تولیدكنندگان داخلی

تقدیر سندیكای صنعت مخابرات از اقدامات جهادی همراه اول به سبب پشتیبانی از دانشگاهها و تولیدكنندگان داخلی به گزارش ما دیجیتال دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران با ارسال نامه ای به مدیرعامل همراه اول، از اقدامات جهادی این اپراتور در انعقاد قرارداد با دانشگاه ها و تولیدکنندگان داخلی قدردانی نمود.به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، فرامرز رستگار دبیر و عضو هیات مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران، با ارسال نامه ای به مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول که در سال قبل با اقدامی جهادی و تخصصی قراردادهای مهمی را برای توسعه تحقیقات و صنعت با دانشگاه ها و تولیدکنندگان داخلی منعقد کرده بود، تشکر کرد.
در قسمتی از این تقدیرنامه آمده است: «این حرکت نشان داد که همت، صداقت، شهامت و تحلیل درست مدیران و کارشناسان، بهتر از هر قانون و بخشنامه ای می تواند سبب جهش تولید شود. انعقاد قراردادها و تفاهمنامه ها برای تجهیزات پیشرفته مخابراتی تولید بار اول مانند آنتن های پیچیده و پیشرفته، رادیو مایکروویوIP، رادیو موج میلی متری پهن باند، مودم رادیویی، شبکه های نوین و هوشمندسازی، نمونه هایی است که نه فقط تجهیزات نسل فعلی شبکه را بومی می نماید، بلکه زمینه بومی سازی نسل پنجم ارتباطات را نیز فراهم می نماید. اطمینان کافی داریم که با این حرکت انقلابی شروع شده در سال ۹۹، امسال که توسط رهبر معظم انقلاب سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده، شاهد اقدامات وسیع تری توسط آن شرکت محترم خواهیم بود.
پیش از این نیز همراه اول با انعقاد قرارداد با دانشگاه ها و شرکتهای داخلی از بومی سازی تجهیزات و فناوری های موردنیاز صنعت ارتباطات کشورحمایت کرده و مورد تشویق نهادهای قانونی و نظارتی قرار گرفته بود.

2121

1400/01/24
21:08:33
5.0/5
808
تگهای خبر: اپراتور , دانش , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات