اطلاعیه در پی بروز حادثه برای دكل ایرانسل در بابل

اطلاعیه در پی بروز حادثه برای دكل ایرانسل در بابل در پی بروز حادثه برای دکل ارتباطی ایرانسل در حاشیه‌ی شهر بابل، ایرانسل اطلاعیه ای منتشر نمود.


روابط عمومی ایرانسل اعلام نمود: قبل از بامدادان شنبه ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، فرد یا افرادی ناشناس، با هدف از بین بردن و حذف دکل ارتباطی سایت ایرانسل در حاشیه‌ی شهر بابل، مبادرت به لطمه رساندن به این سایت کرده اند. این فرد یا افراد، با لطمه به قسمتی از فنس های حفاظتی، وارد سایت شده و تمامی مهره های اتصال به فوندانسیون مربوط به دو پایه‌ی دکل و قسمتی از مهره های متعلق به پایه‌ی سوم را باز و مبادرت به تخریب آن کرده اند که این امر متأسفانه، منجر به بروز حادثه و سقوط این دکل در اولین ساعات بامدادان امروز شده است. خوشبختانه باتوجه به قرار گرفتن این دکل در زمین های کشاورزی، این اقدام غیر انسانی، فارغ از وارد کردن خسارت زیاد به تجهیزات سایت ایرانسل، فقط با لطمه به بلوک های سیمانی زمین های کشاورزی همراه بوده است. تیم های فنی ایرانسل به محض قطع ارتباط این دکل با شبکه بر اثر وقوع این حادثه، با حضور در محل، نسبت به ایمن سازی و پیگیری برای جابه جایی تجهیزات حادثه دیده، اقدام نموده اند.
در همین رابطه، ایرانسل با اطلاع این حادثه به مراجع انتظامی و قضایی و تشکیل پرونده با حضور نمایندگان آنها در محل حادثه، پیگیری برای شناسایی و برخورد با عامل یا عوامل بروز این حادثه را آغاز نموده است. ایرانسل همیشه با اتخاذ تدابیر مختلف، در پی آنست که از وجود بالاترین سطح ایمنی در سایت های ارتباطی خود اطمینان حاصل کند و در این مورد هم به دنبال آنست که پیگیری و برخورد با عامل یا عاملان این حادثه، فتح بابی برای مقابله با اقدامات مشابه مجرمان در فضای خدمات رسانی همه‌ی خدمتگزاران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور شود. ۲۱۲۱

1400/01/26
22:04:40
5.0/5
986
تگهای خبر: خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات