برای توسعه اتوماسیون دیجیتال؛

همكاری گوگل و زیمنس برای تولید ابزار هوش مصنوعی صنعتی

همكاری گوگل و زیمنس برای تولید ابزار هوش مصنوعی صنعتی گوگل روز گذشته از همکاری با زیمنس برای تولید ابزار هوش مصنوعی قابل استفاده در صنایع و کارخانه های مختلف اطلاع داده است.به گزارش ما دیجیتال به نقل از زد دی نت، زیمنس می خواهد ابزار تحلیل داده کلود گوگل و برخی دستاوردهای دیگر این شرکت در حوزه هوش مصنوعی را به سیستم اتوماسیون دیجیتال صنایع و کارخانه های خود بیافزاید. با این کار گوگل می تواند حضور پررنگ تری در صنایع و شرکتهای مختلف داشته باشد.
شرکت ها و صنایع مختلف با استفاده از این ابزار جدید می توانند داده های کارخانه های خویش را به شکل هوشمندتری مدیریت کنند، ابزار هوش مصنوعی مبتنی بر کلود عرضه کنند و از الگوهای یادگیری ماشینی برای بهینه سازی عملکرد خود بهره بگیرند و الگوریتم های تازه ای را در شبکه های خود پیاده سازی کنند.
هوشمندسازی ابزار کلود گوگل با همکاری زیمنس تحولی اساسی در صنایع و کارخانه های مختلف بوجود می آورد و سیستم اتوماسیون کارخانه ها، فرایندهای کنترل کیفیت و بهره وری در مصرف انرژی را اصلاح می کند.
تازه ترین بررسی های مؤسسه KPMG نشان داده است ۴۹ درصد از صاحبان مشاغل در جهان به استفاده کامل از هوش مصنوعی در فرایندهای حرفه ای خود متعهد هستند و ۴۴ درصد از آنها هم تا حدی به این مورد معتقدند.


منبع:

1400/01/30
14:12:50
5.0/5
497
تگهای خبر: ابزار , دیجیتال , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات