برنامه كاری كاركنان گوگل منعطف شد

برنامه كاری كاركنان گوگل منعطف شد ما دیجیتال: در شرایطی که برخی کارکنان گوگل از ماه گذشته داوطلبانه به این شرکت بازگشته اند، برای برخی دیگر که تمایل به حضور دائم در محل کار ندارند، برنامه کاری منعطف پیشنهاد شده است.به گزارش ما دیجیتال به نقل از انگجت، ساندار پیچای مدیر عامل گوگل می گوید این شرکت برنامه کاری هفتگی هیبریدی را به کارمندان خود پیشنهاد داده که مبتنی بر سه روز کار در خارج از دفاتر گوگل و دو روز کار در محلی است که خود کارمندان آنرا مناسب تشخیص می دهند.
البته تصمیم گیری نهایی در مورد محل کار دو روز دیگر بستگی به محصول در حال تولید از یک سو و گروهی که فرد در آن کار می کند از طرف دیگر دارد.
گوگل همین طور می خواهد تا اواسط ماه ژوئن فرایندی را پیشنهاد دهد که برمبنای آن ثبت تقاضای کار از دفتری متفاوت از دفتر کار اصلی فرد ممکن شود. از این طریق کارکنان می توانند حداکثر تا چهار هفته از محلی غیر از محل کار اصلی و ثبت شده خود به فعالیت ادامه دهند.
همچنین گوگل می خواهد به اعضای گروه های کاری مشترک امکان دهد تا بدون آنکه همه در یک محل حضور داشته باشند از مکان های مختلف کارهای حرفه ای خودرا تعقیب کنند. برآورد خود این شرکت آنست که حداقل ۶۰ درصد از کارکنان گوگل تمایل دارند هفته ای چند روز در محل کار خود حضور یابند، ۲۰ درصد به تداوم کار از منزل تمایل دارند و ۲۰ درصد باقیمانده هم به کار از مراکز جدید گوگل علاقه نشان خواهند داد.


منبع:

1400/02/18
23:13:29
5.0/5
826
تگهای خبر: شركت , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات