مدیر اجرایی الكامپ:

بخش هایی از نمایشگاه الكامپ بصورت غیرحضوری

بخش هایی از نمایشگاه الكامپ بصورت غیرحضوری به گزارش ما دیجیتال مدیر اجرائی الکامپ اظهار داشت: بخش هایی از این نمایشگاه علاوه بر برگزاری حضوری بصورت آنلاین هم برگزار می گردد و این موجب خواهد شد تا تعداد مخاطبان بیشتری از رویدادهای جانبی آن استفاده کنند.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از سازمان نظام صنفی کامپیوتری، محمد ثروثی مدیر اجرائی الکامپ درباره حضور فعالان حوزه فاوا در این نمایشگاه اظهار داشت: تا حالا شاهد استقبال خوب و مؤثر شرکت های تخصصی، اپراتورها و استارت آپ ها از الکامپ بوده ایم که باتوجه به ادامه ثبت نام؛ در ایام آتی گزارش های آن ارائه خواهد شد. وی ادامه داد: این نمایشگاه را سازمان نظام صنفی کامپیوتری تهران از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مورد نظارت ستاد ملی مقابله با کرونا که برای کلیه نمایشگاه ها وجود دارد برگزار می نماید.ثروتی درباره اهمیت برگزاری الکامپ اظهار داشت: صنعت فاوا ابزار مهم و مؤثری جهت مقابله با کرونا بشمار می رود و در این دوران شرکت های مختلفی ابتکارات و نوآوری هایی داشته اند که عرضه آنها در نمایشگاه الکامپ موضوعیت داشته و تقاضاهای مختلفی نیز برای حضور در این نمایشگاه وجود داشت. مدیر اجرائی الکامپ اشاره کرد: از طرفی تیرماه موعد برگزاری نمایشگاه الکامپ است و از نمایشگاه قبلی هم حدود ۲۴ ماه گذشته است که نیاز صنعت فاوا و مجموعه های استارت آپی به حضور در نمایشگاه ها به شدت احساس می شد و پس برمبنای تقویم مصوب شرکت نمایشگاه ها، مبادرت به تعیین این تاریخ شد.

ثروتی اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه ها در بیشتر شهرهای کشور خصوصاً در تهران از چندین هفته قبل مجدداً شروع شده است و در هفته های گذشته چندین نمایشگاه برگزار شده که در آن شیوه نامه بهداشتی مورد تأیید ستاد ملی مقابله با کرونا اعمال شده است. ضمن این که باید توجه داشته باشیم که هم اکنون مجتمع های تجاری، مراکز اقتصادی و وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو فعال بوده و خود مردم مستقیماً مبادرت به رعایت شیوه نامه ها بهداشتی می کنند. مدیر اجرائی الکامپ با تاکید بر این که باید لزوم تداوم کسب وکارها و تقویت آنها هم زمان با رعایت شیوه نامه ها را در وضع فعلی کشور مدنظر قرار دهیم، افزود: امسال علاوه بر سالن های شرکت های فاوا و اپراتورها، حضور اکوسیستم نوآوری شامل استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را در بخش الکام استارز خواهیم داشت و الکامپ امسال از حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان فناوری اطلاعات ایران برخوردارست. مدیر اجرائی نمایشگاه الکامپ بیست و ششم با اشاره به موارد رعایت شیوه نامه های بهداشتی اظهار داشت: در نمایشگاه این دوره، از بازدیدکنندگان تخصصی استقبال به عمل خواهد آمد. سیستم تهویه هوا تقویت شده و جریان هوا بهتر از سالهای قبل است. بسته های بهداشتی در زمان ورود به بازدیدکنندگان تخصصی داده خواهد شد و در ورودی سالن ها نیز دروازه های ضدعفونی کننده تعبیه شده است. وی ادامه داد: از تمامی بازدیدکنندگان تب سنجی می شود و ورود افراد بدون ماسک به تمامی فضاها ممنوعست و رعایت فاصله اجتماعی نیز کنترل می شود.ثروتی درباره دیگر تدابیر اتخاذ شده در الکامپ امسال اظهار داشت: در بخش غرفه سازی ها نیز شیوه نامه های خاصی مانند عدم وجود فضاهای بسته و مسقف، رعایت فاصله های اجتماعی، شیلدهای روی کانترها و سایر موارد وجود دارد که شرکت های غرفه ساز ملزم به رعایت آنها هستند.

مدیر اجرائی الکامپ اشاره کرد: بخش هایی از نمایشگاه علاوه بر برگزاری حضوری بصورت آنلاین و مجازی نیز برگزار می شود و این موجب می شود تعداد مخاطبان بیشتری از نمایشگاه و رویدادهای جانبی آن استفاده کنند و دستگاه های دولتی نیز در این نمایشگاه به معرفی آخرین خدمات خود خواهند پرداخت.

ثروتی از شرکتها و استارت آپ ها دعوت کرد که با مراجعه به سایت نمایشگاه الکامپ نسبت به ثبت نام و حضور در این نمایشگاه در موعد مقرر اقدام نمایند.


منبع:

1400/03/26
22:32:10
5.0/5
530
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات