مدیرعامل مؤسسه تكیه خبر داد؛

کانال پلت فرم تکیه در سامانه شاد به وجود آمد

کانال پلت فرم تکیه در سامانه شاد به وجود آمد ما دیجیتال: مدیرعامل مؤسسه تکیه سازمان تبلیغات اسلامی، از ایجاد کانال پلت فرم تکیه در سامانه آموزشی شاد و اختصاص 10 کانال تلویزیون اینترنتی به پخش زنده مراسم محرم امسال آگاهی داد.


حسین محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به رونمایی از نسخه جدید پلت فرم «تکیه» همزمان با ایام محرم امسال اظهار داشت: ترافیک اینترنت جهت استفاده کنندگان از این پلت فرم رایگان است. وی با اشاره به تغییرات نرم افزاری صورت گرفته برای پلت فرم «تکیه» در روزهای محرم امسال گفت: نسخه PWA که نسخه موبایلی پیش رونده پلت فرم «تکیه» است با هدف استفاده آسان تر کاربران به راه افتاده است. با این نسخه کاربران می توانند بدون نیاز به نصب اپلیکیشن از نسخه موبایلی این نرم افزار استفاده کنند و با ذخیره سازی آدرس آن در هر زمان این اپلیکیشن در دسترس خواهد بود. محمدی یکی از اقدامات مهم مؤسسه تکیه را رایگان کردن ترافیک مصرفی استفاده از سایت «تکیه» برای مخاطبان عنوان نمود و اضافه کرد: ترافیک اینترنت مخاطبانی که پخش زنده مراسم مذهبی را بوسیله سایت «تکیه» دنبال می کنند رایگان است. همین طور مخاطبان می توانند به فایل های آرشیوی هم دسترسی داشته باشند. بدین سان هر میزان دانلود از این پلت فرم رایگان خواهد بود. مدیرعامل مؤسسه تکیه سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: با هماهنگی انجام شده تمامی مراسم های مربوط به مداحان شاخص در کل کشور هر شب بصورت زنده در این وب سایت قابل نمایش است. وی افزود: در همین حال با هماهنگی تلوبیون ۱۰ کانال این تلویزیون اینترنتی به پخش زنده محتوای سامانه «تکیه» اختصاص یافته که شامل کانالهای سخنرانی و مداحی و یک کانال برای نوجوانان است.
محمدی از ایجاد کانال «تکیه» در سامانه آموزشی «شاد» آگاهی داد و اظهار داشت: محتوای مذهبی ماه محرم که توسط مداحان و سخنرانان تولید می شود برای دانش آموزان نیز در این سامانه در دسترس قرار گرفته است. مدیرعامل مؤسسه تکیه سازمان تبلیغات اسلامی با اعلان اینکه اپلیکیشن «تکیه» در طول روز پخش زنده بیش از ۲۰۰ جلسه مذهبی را پوشش می دهد اضافه کرد: حدود ۳ هزار هیأت در روزهای محرم امسال برای پخش زنده روی «تکیه» ثبت نام کردند. در این سایت به آدرس tekye.net بیش از ۱۰۰ هزار قطعه صوتی آرشیو شده است. کاربران می توانند در قسمت پخش زنده، سخنرانی و مداحی و مراسم مذهبی مدنظر خودرا انتخاب کنند و یا از آرشیو به مطالب قبلی برسند. محمدی از برگزاری پویش دانش آموزی در امتداد مشارکت دانش آموزان در مسابقه کتابخوانی با محتوای محرم، برگزاری روضه خانگی و سرودخوانی آگاهی داد و اظهار داشت: متقاضیان تا اربعین زمان دارند که آثار خودرا برای داوری ارسال و جوایز بهادار دریافت نمایند.


منبع:

1400/05/26
16:09:02
5.0/5
451
تگهای خبر: آموزش , اپل , اینترنت , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات