ایرانسل جایزه ی نوآوری گروه MTN را دریافت کرد

ایرانسل جایزه ی نوآوری گروه MTN را دریافت کرد به گزارش ما دیجیتال ایرانسل در گردهمایی سالانه‌ی گروه MTN با مبحث راهکارهای سازمانی، موفق شد جایزه‌ی ویژه‌ی نوآوری را دریافت کند.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، گردهمایی سالانه‌ی EBU (Enterprise Business Unit) گروه MTN با عنوان «EBU Connect» در ایام ۲۴ و ۲۵ شهریور ۱۴۰۰، با حضور مدیران بخش راهکارهای سازمانی شرکتهای عضو گروه MTN برگزار گردید.
در این رویداد، بخش راهکارهای سازمانی «ام تی ان ایرانسل» به علت خلق محصولات و خدمات متنوع و نوآورانه و توسعه محصولات نو و بازارهای جدید، مبتنی بر راهکارهای مرکب و خلاقانه، نظیر طرح های تحول دیجیتال صنعتی، طرح خودروی متصل و طرح پایش و کنترل خودکار پهپادهای مورد استفاده در صنعت کشاورزی، موفق به دریافت جایزه «نوآورترین EBU» در گروه MTN شد.
در این گردهمایی، همینطور درباره‌ی آخرین روندهای صنعت و هم راهبرد گروه در توسعه راهکارهای سازمانی، با حضور نمایندگانی از شرکتهای گوگل، آمازون، مایکروسافت و هوآوی، بحث و گفتگو شد.
ایرانسل، نخستین و برزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با ارائه‌ی راهکارهای نوین سازمانی، همچون خدمات اینترنت پرسرعت سازمانی، ارتباطات یکپارچه‌ی سازمانی، خدمات زیرساخت ابری، تبلیغات هوشمند، خدمات اینترنت اشیا شامل شبکه‌ی NB-IoT، سامانه‌ی مدیریت منابع و انرژی، مدیریت هوشمند ناوگان و… نقش خویش را در زیست بوم جدید ارتباطی ایفا کرده و سازمان ها را در حرکت به سمت تحول دیجیتال، همراهی می کند.
ایرانسل بعنوان پیشگام در ارائه‌ی خدمات مبتنی بر آخرین فناوری های ارتباطی جهانی، پیش از این و در سال ۱۳۹۶، برای نخستین بار در ایران، زیست بوم اینترنت اشیا برپایه فناوری باند باریک (NB-IoT) را با موفقیت آزمایش کرده و در ادامه، خدمات شهر هوشمند مبتنی بر این فناوری را به صورت تجاری عرضه کرده بود.
ایرانسل، اولین عرضه دهنده‌ی 5G در ایران، در نظر دارد تا با گسترش هر چه بیشتر شبکه‌ی تجاری نسل پنج خود، زیرساخت ارتباطی هوشمندسازی زندگی، شهرنشینی، صنعت، کشاورزی و… را بیشتر از پیش در کشور عرضه نماید.


منبع:

1400/07/03
17:59:56
5.0/5
894
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات