اینترنت شاد سال جاری هم برای ایرانسلی ها مجانی است

اینترنت شاد سال جاری هم برای ایرانسلی ها مجانی است به گزارش ما دیجیتال همزمان با شروع سال تحصیلی ۱۴۰۰، ایرانسل تعرفه‌ی اینترنت همراه و ثابت را جهت استفاده از سامانه‌ی آموزش آنلاین شاد، مجانی کرد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در جهت تحقق عدالت آموزشی و کمک به تسهیل فرآیندهای آموزش آنلاین، مطابق با سیاست های ابلاغی دولت سیزدهم به دنبال تعاملات صورت گرفته‌ی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با وزارت آموزش و پرورش، اینترنت مصرفی سامانه‌ی شاد، چه از راه اینترنت پرسرعت همراه و چه از راه اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) را برای تمامی مشترکان خود مجانی کرد.
مشترکان ایرانسل می توانند از صبح ۱ مهرماه ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی، بدون احتیاج به تهیه‌ی بسته‌ی دیتا، به سامانه‌ی شاد دسترسی داشته باشند. اینترنت مصرفی این سامانه، در هنگام استفاده، برای تمامی کاربران مجانی است و در طول استفاده از سامانه‌ی شاد، اینترنت مجانی به صورت خودکار و بدون احتیاج به شماره گیری کد دستوری، برای کاربران اعمال می شود.
کاربران لازم است هنگام استفاده از سامانه‌ی شاد، اطمینان حاصل کنند که نرم افزارهای تغییر دهنده‌ی IP، روی دستگاهشان غیر فعال است، تا از نظر فنی، امکان تشخیص IPهای سامانه‌ی شاد و به صورت خودکار مجانی شدن اینترنت مصرفی، وجود داشته باشد.
ایرانسل پیش از این و در سال تحصیلی گذشته نیز، با فراهم کردن امکانات دسترسی ساده به تحصیل آنلاین در شرایط کرونا، تعرفه‌ی استفاده از اینترنت سامانه‌ی شاد را برای معلمان و دانش آموزان مجانی کرده بود.
اولین اپراتور عرضه دهنده‌ی نسل پنج تلفن همراه در ایران، همزمان با فصل جدید آموزش، طرح مجانی «دانا پلاس» را هم برای مشترکان خود فعال کرده است. «داناپلاس»، پلت فرم آموزش آنلاین ایرانسل، این امکان را برای مشترکان جدید خود فراهم نموده تا طرح «+C» این پلت فرم را به صورت مجانی تهیه و فعال کنند.
این طرح، به مناسبت شروع سال تحصیلیِ جدید مدارس و دانشگاه ها، با هدف کمک به توسعه آموزش آنلاین در شرایط همه گیری بیماری کرونا، تا ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۰، برای مشترکان جدید دانا پلاس قابل فعال سازی و به مدت یک ماه از زمان فعال سازی، قابل استفاده می باشد. سیم کارت آموزشی کوشا
ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای دانش آموزان و خانواده هایی که احتیاج به تهیه سیمکارت دارند، این امکان را فراهم نموده است تا از «سیم کارت کوشا» ایرانسل، استفاده کنند.
«سیم کارت کوشا»، سیم کارتی است برای والدینی که قصد دارند سیمکارت ویژه ای به امر تحصیل و آموزش آنلاین فرزند خود اختصاص دهند.
با تهیه‌ی این سیمکارت اعتباری (که باید به نام یکی از والدین ثبت نام شود)، دسترسی به اینترنت به صورت پیش فرض، صرفا برای وبسایت های مورد تأیید داخلی امکان پذیر است. در صورت تمایل کاربر، میتوان محدودیت دسترسی به وبسایت ها را روی این سیم کارت ها هم با رفتن به اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره گیری کد دستوری ۴#*۳*۵۵۵* برطرف کرد. همینطور امکان برقراری مجدد این محدودیت دسترسی، از راه اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره گیری کد دستوری #۳*۳*۵۵۵* وجود دارد.
ثبت نام و دریافت سیمکارت کوشا، صرفا از راه رفتن به صفحه‌ی «سیم کارت کوشا» در فروشگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir امکان پذیر است.
این سیمکارت، با ۴۰۰۰ تومان اعتبار اولیه، ۱.۵ گیگابایت اینترنت مجانی (با اعتبار ۲۰ روز)، ۱۰۰ دقیقه مکالمه مجانی ایرانسلی (با اعتبار ۲۰ روز) و ۴ گیگابایت اینترنت مجانی ۷ روزه (در هر ماه، تا ۶ ماه) عرضه می شود.


منبع:

1400/07/04
20:04:04
5.0/5
741
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , اپراتور , اپل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات