اینترنت هدیه ی ایرانسل برای پشتیبانی از آموزش آنلاین، فعال شد

اینترنت هدیه ی ایرانسل برای پشتیبانی از آموزش آنلاین، فعال شد ما دیجیتال: ایرانسل به دانشجویان و طلاب، معلمان و استادان دانشگاه، اینترنت رایگان ارائه نمود.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، همزمان با شروع سال تحصیلی ۱۴۰۰، در امتداد تحقق عدالت آموزشی و کمک به تسهیل فرآیندهای آموزش آنلاین در وضعیت شیوع بیماری کرونا، مطابق با سیاست های ابلاغی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، این بسته های اینترنت هدیه را فعال کرده است.
بر این اساس، بسته‌ی ۳۰ گیگابایتی اینترنت برای دانشجویان و طلاب، بسته‌ی ۴۰ گیگابایتی اینترنت برای معلمان و بسته‌ی ۶۰ گیگابایتی اینترنت برای استادان دانشگاه فعال گردیده است.
این بسته ها، برمبنای لیست دریافتی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) و برمبنای درخواست های ثبت شده در سامانه‌ی ICT Gifts فعال گردیده است.
مهلت اعتبار هر یک از بسته های فوق، ۶ ماه است.
ایرانسل قبل از این، همزمان با شروع سال تحصیلی ۱۴۰۰ و نیز در سال تحصیلی گذشته، با فراهم کردن امکانات دسترسی سهل به تحصیل آنلاین در وضعیت کرونا، تعرفه‌ی استفاده از اینترنت سامانه‌ی شاد را برای معلمان و دانش آموزان، رایگان کرده بود.
نخستین ارائه دهنده‌ی 5G در ایران، همین طور امسال و همزمان با فصل جدید آموزش، امکان استفاده‌ی رایگان از پلت فرم آموزش آنلاین «دانا پلاس» را نیز برای مشترکان خود فراهم نموده بود.


منبع:

1400/07/30
11:52:41
5.0/5
710
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات