بهانه گیری آمریکا برای ممنوع کردن فعالیت چاینا تله کام

بهانه گیری آمریکا برای ممنوع کردن فعالیت چاینا تله کام به گزارش ما دیجیتال دولت چین مخالفت قطعی خویش را با تصمیم آمریکا برای وادار کردن شرکت مخابراتی چاینا تله کام به تجدید مجوز فعالیت خود در ایالات متحده اعلام نموده است.به گزارش ما دیجیتال به نقل از رویترز، وزیر اطلاعات چین امروز خواهان تجدیدنظر در این تصمیم گیری شد. تصمیم آمریکا بر ضد چاینا تله کام که امروز اعلام گردید بدان معناست که ایالات متحده می خواهد جلوی عرضه خدمات چاینا تله کام در داخل خاک خویش را ظرف ۶۰ روز آینده بگیرد. مگر آنکه این شرکت مجوز تازه ای برای تداوم فعالیت دریافت کند.
وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین با صدور اطلاعیه ای در این حوزه اعلام نمود: در سالهای اخیر، ایالات متحده بارها شرکتهای چینی را به دلایلی همچون حفظ امنیت ملی و بی توجهی به حقیقت ها تحریم کرده است. این به معنای سرکوب غیرمنطقی شرکتهای چینی با سوء استفاده از قدرت دولتی و نقض جدی قوانین اقتصادی و تجاری بین المللی است.
کمیسیون فدرال ارتباطات ایالات متحده دلیل رای ماه گذشته خود برای لغو مجوز شرکت چاینا تله کام را نگرانی های امنیت ملی ذکر کرده است، امری که از جانب چین رد می شود.


منبع:

1400/08/13
12:05:55
5.0/5
719
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات