تقدیر همراه اول از پایان نامه های برتر سیزدهمین جشنواره روز پروژه

تقدیر همراه اول از پایان نامه های برتر سیزدهمین جشنواره روز پروژه مرکز تحقیق و توسعه همراه اول که از سیزدهمین دوره روز پروژه دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران حمایت کرده است، با اعطای جوایزی از پایان نامه های برتر قدردانی نمود.به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مراسم تقدیر از پایان نامه های برتر سیزدهمین جشنواره «روز پروژه» امروز ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۰، با حضور وحید شاه منصوری، رییس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و مجید نیلی، رییس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران در ساختمان مرکز تحقیق و توسعه اپراتور اول تلفن همراه اجرا شد.
روز پروژه رویدادی سالانه و با رویکرد تشویق دانشجویان مقطع کارشناسی در امتداد تهیه و تدوین بهتر و باکیفیت تر پایان نامه ها است که شهریورماه سالجاری نیز سیزدهمین دور آن با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول بصورت آنلاین اجرا شد.
این دوره که میزبان ۶۱ پروژه ارسالی بود، نهایتاً با انتخاب کارگروه تخصصی ۴۰ پروژه را روانه داوری نهایی کرد؛ بعد از ارزیابی چندباره پایان نامه های شرکت کننده ۶ پژوهش بعنوان پایان نامه برتر معرفی و از آنها تقدیر گردید.
وحید شاه منصوری، رییس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در این مراسم تقدیر و تجلیل از پایان نامه های برتر «روز پروژه»، در سخنانی درباره رویکرد این مرکز نسبت به دانشگاه ها، از زمینه های موجود برای همکاری در قالب هایی نظیر گرنت های دانشجویی و برنامه کارآموزی گفت و اظهار نمود: مرکز تحقیق و توسعه آمادگی دارد تا در تمامی زمینه های مشترک بین این مرکز و دانشگاه تهران، همکاری مشترک در قالب های متنوع تعریف کرده و از این پروسه حمایت کند.
وی اضافه کرد: به این طریق هم قسمتی از نیازهای مرکز تحقیق و توسعه رفع و هم تحقیقات و پایان نامه های دانشجویی تقویت می شوند؛ به عبارتی دیگر نیروی انسانی توانمند تربیت می گردد.
مجید نیلی، رییس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران نیز در ادامه این مراسم، با اشاره به اهمیت ارتباط صنعت و دانشگاه اظهار نمود: دانشکده ما در سالهای اخیر تلاش زیادی را در حوزه کیفی سازی هر چه بیشتر پایان نامه های دانشجویی انجام داده و جشنواره «روز پروژه» نیز یکی از ابزارهای رسیدن به این هدف است.
در اختتام مراسم نیز از برگزیدگان سیزدهمین جشنواره روز پروژه، با اهدای لوح و جایزه تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

1400/08/21
22:05:13
5.0/5
589
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات