حاكمیت سایبری در خارج از كشور -۱۹۱

تکمیل قوانین چین برای مقابله با رقابت های تجاری ناعادلانه

تکمیل قوانین چین برای مقابله با رقابت های تجاری ناعادلانه مقامات چینی از برنامه ریزی برای تکمیل قوانین این کشور با هدف مقابله با رقابت های تجاری ناعادلانه در بین شرکتهای تجاری اطلاع داده اند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از رویترز، یوان شیلو، یک مقام نظارتی در چین در این مورد به خبرنگاران اظهار داشت: راهنمایی های مناسب در این حوزه به شرکتهای تجاری عرضه می شود.
همچنین قوانین ضد انحصار با تمرکز بر حوزه هایی مانند پلت فرم های خدمات آنلاین خرید و فروش و تجارت آنلاین، نوآوری های فناوری، امنیت اطلاعات و خدمات مورد نیاز خانوارها راه اندازی خواهد شد.
پو چون، معاون اداره دولتی تنظیم بازار، اضافه کرد: گسترش بی نظم شرکتهای آنلاین که از مزایای متنوعی در حوزه سرمایه، داده و فناوری بهره می برند، مشاغل فردی را تحت فشار قرار داده است. از همین رو قوانینی برای منظم کردن فعالیتهای آنها وضع خواهد شد.
چین در دو سال گذشته برای مقابله با انحصارطلبی شرکتهای فناوری بزرگ این کشور مانند علی بابا، تنسنت، بایدو و غیره قوانین متنوعی را وضع کرده و در مواردی به جریمه کردن آنها متوسل شده است. در آمریکا و برخی کشورهای اروپایی هم رویه های مشابهی بر ضد انحصارطلبی شرکتهای تجاری اعمال می شود.


منبع:

1400/11/08
20:06:23
5.0/5
345
تگهای خبر: آنلاین , خدمات , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات