استارت آپ حقوقی وکیلیو، مسیر حقوقی مطمئن

استارت آپ حقوقی وکیلیو، مسیر حقوقی مطمئن به گزارش ما دیجیتال بسیار پیش آمده که درباره یک مساله حقوقی احتیاج به مشاوره فوری یا پوشش حقوقی مطمئن داشته ایم. وکیلیو این امکان را در بستر فضای مجازی فراهم نموده است.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از خبر آنلاین، استارت آپ حقوقی وکیلیو با بهره مندی ازمتخصصین حقوقی، سرمایه گذاری و توسعه کارآفرینی، فعالیت خود از سال ۲۰۱۷ را از شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان شروع کرده است. این مجموعه در سالیان اخیر افتخار اجرای ده ها پرونده حقوقی و سرمایه گذاری موفق ایرانی ها خارج از کشور را در کارنامه خود داشته است.
استارت آپ حقوقی وکیلیو پس از گذشت ۳ سال فعالیت موثر، الان به صورت یک ” پلت فرم حقوقی هوشمند مبتنی بر بلاکچین، در جهت تسریع فرایند عرضه مشاوره حقوقی و تسهیل ضوابط طرح دعاوی در محاکم منطقه ی و بین الملل ” در۳ دفتر فعال داخل و خارج از کشور، آماده عرضه کلیه خدمات در بستر وکالت دعاوی حقوقی و کیفری برای ایرانیان، مشاوره قراردادهای بین الملل وتسهیل فرایند حقوقی تبادل فناوری، سرمایه گذاری و فروش محصول و اعطای نمایندگی در جهت توسعه کسب و کار است. مشاوره حضوری مشاوره حقوقی حضوری برترین و پرمخاطب ترین فرایند دراجرای روند وکالت توسط موسسات خدمات حقوقی و قضایی می باشد. در این فرایند با رفتن به سایت “پلتفرم حقوقی وکیلیو” و گرفتن وقت مشاوره حضوری تا مقدار زیادی در روند تصمیم گیری برای آغاز فرایند پرونده حقوقی خود در زمان و وقت صرفه جویی خواهند کرد. وکیلیو تضمین کیفیت در عرضه خدمات حقوقی است. وکیلیو در زمینه مشاوره خانواده طلاق، نفقه، مهریه، اجرت المثل، حضانت فرزند. و کیفری، سرقت، قتل، جعل، کلاهبرداری. و ملکی، اجبار به تنظیم سند، خلع ید، تخلیه، افراز و تقسیم و وصول مطالبات، ارث انحصار وراثت و دعاوی بین المللی و حقوق استارت آپ های ایرانی و مشاوره سرمایه گذاری فعال است. برای بهره مندی از خدمات وکیلیو اینجا را کلیک کنید 46

1400/11/26
21:59:22
5.0/5
345
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات