مشترکین سیمکارت های شاتل موبایل نوروز امسال هرروز عیدی می گیرند

مشترکین سیمکارت های شاتل موبایل نوروز امسال هرروز عیدی می گیرند ما دیجیتال: شاتل موبایل به مشترکین سیمکارت های خود به مناسبت فرارسیدن نوروز 1401، هر روز عیدی می دهد.به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، تمامی مشترکین این اپراتور، ۲۹ اسفند، همزمان با تحویل سال ۱۴۰۱، ۳۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی بعنوان عیدی دریافت می کنند. علاوه بر این شاتل موبایل در جشنواره نوروزی خود به مدت ۱۳ روز، اینترنت رایگان، مکالمه رایگان و کدهای تخفیف اعجاب انگیز بطور روزانه به مشترکین خود هدیه می دهد.
شاتل موبایل تنها اپراتور ارائه‏ دهنده سیمکارت هوشمند در کشور است که قابلیت اتصال خودکار به هر سه اپراتور اصلی را دارد و ضمن پاسخگویی به نیازهای ارتباطی کاربران شامل اینترنت همراه، مکالمه و پیامک، با تحلیل مداوم شبکه های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، با کیفیت ترین پوشش شبکه را بصورت خودکار انتخاب می کند.
این اپراتور در تازه ترین اقدام خود، جهت توسعه قابلیت های سیمکارت هوشمند شاتل موبایل، با پیاده سازی راه حل «انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان»، این امکان را برای تمامی مشترکین فراهم نموده تا با شماره گیری کددستوری #8*1* از وضعیت اتصال شبکه رادیویی میزبان سیمکارت خود باخبر شوند و یا شبکه میزبان مطلوب خودرا از میان سه اپراتور اصلی کشور انتخاب کنند.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیمکارت با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وب سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ بصورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.


منبع:

1401/01/03
14:04:04
5.0/5
257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات