پویش باشگاه فیروزه ای همراه اول در پشتیبانی از کودکان سرطانی به سرانجام رسید

پویش باشگاه فیروزه ای همراه اول در پشتیبانی از کودکان سرطانی به سرانجام رسید به گزارش ما دیجیتال همراه اول با اهدای مبلغ ریالی معادل امتیازات مشترکان شرکت کننده در پویش پشتیبانی از کودکان مبتلا به سرطان به موسسه محک، سال جدید را شروع کرد.به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، باشگاه مشتریان همراه اول از اواخر آبان تا اختتام اسفند ۱۴۰۰ پویش «حمایت از کودکان مبتلا به سرطان» را اجرا و زمینه مشارکت تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خودرا در این طرح خیرخواهانه فراهم نمود.

اپراتور اول تلفن همراه کشور این طرح حامیانه را با همکاری موسسه خیریه محک و با هدف کاهش نگرانی پدران و مادران دارای فرزند مبتلا به سرطان به اجرا درآورد تا هیچ خانواده ای در راه درمان فرزند خود تنها نباشد.

طی شادمانه تر پروسه درمان کودکان مبتلا به سرطان و تغییر آرزوهای آنان از «بودن یا نبودن» به «چگونه زیستن در آینده» نیز همچون دیگر اهداف این پویش با مشارکت تمامی مشترکان عنوان شده است.

تمامی مشترکان همراه اولی در بازه زمانی اجرای این طرح (۲۵ آبان تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۰) می توانستند به سادگی و بدون پرداخت وجه نقد، با بهره گیری از امتیازهای باشگاه مشتریان اپراتور اول در این کار خیر سهیم شوند.

بر اساس این گزارش، تنها کافی بود که مشترکان بوسیله «اپلیکیشن همراه من» به بخش نیکوکاری باشگاه مشتریان مراجعه و با مصرف امتیازات خود در این طرح نیکوکاری مشارکت کنند.

هدف ترسیم شده برای این پویش مشارکتی، مبلغ یک میلیاردریال بود که با مشارکت مشترکان همراه اول به ثمر نشست و معادل ریالی امتیازهایی که اعضای باشگاه مشتریان همراه اول برای مشارکت در این طرح نیکوکاری مصرف کرده بودند به موسسه خیریه پشتیبانی از کودکان مبتلا به سرطان (محک) اهداء شد.

تمامی مشترکان همراه اول می توانند با دانلود اپلیکیشن «همراه من» و عضویت رایگان در آن، بصورت خودکار عضو «باشگاه فیروزه ای» شوند.

همراه اول قبل از این نیز در قالب اختصاص سامانه ۸۸۲۵ برای «جمع آوری کمک های مردمی برای ساخت مرکز جامع سرطان» و همین طور اهدای مبلغ حاصل از فعالسازی ماندگارترین آواهای انتظار زنده یاد مرتضی پاشایی (خواننده جوان کشورمان که به سبب عارضه سرطان درگذشت) به مرکز جامع سرطان، از بیماران سرطانی حمایت کرده بود.


منبع:

1401/01/20
11:36:59
5.0/5
788
تگهای خبر: اپراتور , اپل , تلفن , دانلود
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات