کنفرانس مهندسی برق فردا با سخنرانی مدیرعامل ایرانسل اختتام می یابد

کنفرانس مهندسی برق فردا با سخنرانی مدیرعامل ایرانسل اختتام می یابد سی امین کنفرانس مهندسی برق ایران، فردا پنجشنبه 29 اردبیهشت 1401، با سخنرانی دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، اختتام می یابد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این کنفرانس، امسال نیز همچون دوره‌ی گذشته، با مشارکت و حضور ایرانسل بعنوان حامی اصلی، برگزار شده و ایرانسل در این کنفرانس، که از ۲۷ تا ۲۹ اردبیهشت ۱۴۰۱ درحال برگزاری است، به انتقال تجربیات خود درباره‌ی پیشتازی در حوزه هایی همچون راه اندازی 5G پرداخته است.
این کنفرانس در محورهای الکترونیک، قدرت، کنترل، صنعت برق، کامپیوتر، مخابرات و مهندسی پزشکی، توسط انجمن علوم مهندسی برق ایران و دبیرخانه دائمی کنفرانس در دانشگاه امیرکبیر، برگزار شده است. سخنرانی دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، در اختتامیه‌ی این کنفرانس، فردا پنجشنبه ۲۹ اردبیهشت ۱۴۰۱، از حوالی ساعت ۱۵: ۳۰ شروع می شود.
ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران و اولین ارائه دهنده‌ی 5G در ایران، با هدف شناسایی و تشویق ایده های نوآورانه در صنعت برق و ارتباطات، بحث و تبادل نظر و انتقال تجربه در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات مبتنی بر تکنولوژی های نوین تلفن همراه مانند خدمات 5G، ارائه‌ی خدمات زندگی هوشمند مبتنی بر تکنولوژی اینترنت اشیا، تجربه های راه اندازی مرکز نوآوری ایرانسل و فعالیت در زمینه‌ی نوآوری، تحقیق و توسعه و آموزش و نیز ارائه‌ی مزیت ها و توانمندی های خود برای جذب فارغ التحصیلان نخبه‌ی دانشگاهی، در این کنفرانس حضور دارد.
ایرانسل با تمرکز بر مدیریت زیست بوم دیجیتال خود و سرمایه گذاری بر روی نسل پنجم، هوش مصنوعی، اَبَرداده و رایانش ابری، در تلاش است با کمک به سازمان ها و شرکتها در صنایع مختلف و خلق ارزش واقعی در اقتصاد دیجیتال، بازیگری تأثیرگذار در تحول دیجیتال برای پیشرفت کشور باشد.
در این کنفرانس که با هدف گسترش دانش فنی در گرایش های مختلف مهندسی برق، بوسیله ایجاد محیطی برای تبادل نظر علمی و تخصصی، ارائه آخرین یافته های تحقیقاتی و همین طور تشویق پژوهشگران برنامه ریزی شده است، برگزاری برنامه های جنبی شامل میزگرد تخصصی و کارگاه های آموزشی نیز برنامه ریزی شده است.
همچنین پنل تخصصی کنفرانس مهندسی برق، بامداد فردا پنجشنبه، با حضور دکتر حسن بولوردی معاون فنی و مهندسی ایرانسل، انجام می شود.
اطلاعات بیشتر درباره‌ی سی امین کنفرانس مهندسی برق ایران، در وب سایت این کنفرانس به آدرس iceeconf.ir در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

1401/03/07
08:55:27
5.0/5
263
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات