سامانه مدیریت ناوگان زپ چیست؟

سامانه مدیریت ناوگان زپ چیست؟ به گزارش ما دیجیتال سامانه هوشمند مدیریت ناوگان زپ با تحقیقات فراوان طی دوسال با مشارکت سازمانهای بزرگ تهیه شده است.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از خبر آنلاین ســـامانه مدیریت هوشمند ند ناوگان زپ، راهکاری جامع و یکپارچه اســت که به واســطه آن میتوان تمـامی اطلاعـات قـابـل انـدازه گیری خودروهـا و راننـدگـان را جمع آوری و تحلیـل کرد. این داده هـا بـه کسب وکارها کمک میکند تا در هزینه ها صرفه جویی داشته و مدیریت بهتری بر روی منابع خود داشته باشند و همین طور برمبنای داده های واقعی و قابل اعتماد، تصمیمات بهتری بگیرند.
مدیریت منابع، حذف پروسه دســتی بی دقت و کاغذی و کســـب رضــایت ذینفعان که رانندگان، پرسـنل و مدیریت سازمان را شامل میگردد از اهداف این سیستم است. هر فرآیندی که در ناوگان انجام میشـود چه مربوط به خودرو باشـد چه مباحث مالی، گزارشـاتی را به همراه دارد. چالشـی که مدیران با آن روبرو هسـتند جمع آوری این حجم از گزارش بصـورت روزانه، هفتگی و ماهیانه اسـت. ویژگی ها
• این نرم افزار با تحقیقات فراوان طی دوسال با مشارکت سازمانهای بزرگ تهیه شده است
• نرم افزار توسط متخصصان ایرانی پیاده سازی شده است
• گروه های تخصصی مختلفی در زمینه برنامه نویسی تلفن همراه، وب و پایگاه داده و... به همراه متخصصان مدیریت منابع انسانی و فناوری اطلاعات و مدیران و اپراتورهای نقلیه سازمانها همکاری کرده اند تا چنین نرم افزاری تهیه و تولید شده است.
• به سبب نیاز به شناخت فناوری های موجود و قابل استفاده در نرم افزار و نیاز به شناخت دقیق از ساختار سازمان و عملیات واحد نقلیه سازمان و فرایندهای داخلی جهت ثبت ماموریت، این محصول از پیچیدگیهای زیادی برخوردار بوده که به آسانی قابل کپی برداری نیست.
• تا کنون بیش از 100، 000 نفر ساعت صرف تحقیقات و طراحی و ساخت محصول شده است. شماره تماس ۱۱۲۳ ۰۹۳۸۲۲۴۴۹۱۷ - ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۹ وبسایت: www.zappfleet.ir 46


منبع:

1401/03/17
22:20:57
5.0/5
238
تگهای خبر: آنلاین , اپراتور , تلفن , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات