ایرانسل روی پله ی نهایی ورود به بازار سرمایه

ایرانسل روی پله ی نهایی ورود به بازار سرمایه مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، با استقبال از پیوستن ایرانسل به جمع شرکتهای بورسی، بر آمادگی این شرکت برای تسهیل در انجام فرایندهای مقدماتی ورود ایرانسل به بورس، تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، محمود گودرزی مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، روز دوشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۱، به همراه برخی از مدیران این شرکت، از ساختمان مرکزی ایرانسل بازدید و با دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و تعدادی از مدیران ایرانسل، گفتگو کرد.
گودرزی با اشاره به اینکه پیوستن ایرانسل، بعنوان یکی از بزرگترین شرکتهای حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات، به بورس را باید به فال نیک گرفت، حضور ایرانسل در بازار سرمایه را باعث پویایی بورس کشور عنوان نمود.
وی اضافه کرد: شرکت بورس آماده است تا تمامی امکانات خویش را برای تسهیل و انجام هر چه سریعتر فرایندهای پذیرش ایرانسل در بورس، به کار گیرد.
مدیرعامل ایرانسل هم در این دیدار، با بیان تاریخچه ای از شکل گیری ایرانسل و وضعیت حال حاضر نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، گزارشی از وضعیت فرایندهای انجام شده در راه پیوستن ایرانسل به بورس را شرح داد.
عباسی آرند، با اشاره به اینکه حضور شرکتهای فناور و کسب وکارهای دانش بنیان در بورس، باعث عمق بخشی و رونق هر چه بیشتر این حوزه و توسعه اشتغال زایی دانش بنیان است، خواهان هم افزایی جهت کمک به تقویت فرایندهای تأمین مالی در بورس مطابق با استانداردهای جهانی، با هدف تشویق شرکت ها و سرمایه گذاران خارجی برای ورود به این عرصه شد.
در این دیدار، همینطور نقشه‌ی راه ورود ایرانسل به بورس، به مدیرعامل بورس تهران عرضه و جزئیات آن، مطرح و مقرر شد بعد از انجام فرایندهای مقدماتی، در نیمه‌ی نخست سال جاری، بررسی ها برای انجام فاز پذیرش ایرانسل در بورس آغاز شود.
ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، الان درحال پیمودن فرایندهای مقدماتی برای ورود به بورس تهران است.


منبع:

1401/05/07
13:27:30
5.0/5
234
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات