وزیر ارتباطات تاكید كرد؛

ضرورت پوشش ارتباطی با کیفیت در راه عبور کاروان های راهیان نور

ضرورت پوشش ارتباطی با کیفیت در راه عبور کاروان های راهیان نور ما دیجیتال: وزیر ارتباطات با اشاره بر ضرورت پوشش ارتباطی باکیفیت مسیر عبور کاروان های راهیان نور، بر برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت ارتباطی استانهای گردشگرپذیر شمال کشور تاکید نمود.به گزارش ما دیجیتال به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور در ادامه دیدارهای هفتگی خود با نمایندگان مجلس، امروز (دوشنبه) با محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش، الهام آزاد نماینده مردم نائین، خور و بیابانک، حسین رئیسی نماینده مردم میناب، رودان، جاسک و سیریک، علی اصغر باقرزاده نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار و رمضان علی سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا بصورت مجزا دیدار و گفت و گو کرد.
زارع پور در این دیدارها با اشاره به رویکرد وزارت ارتباطات در پشتیبانی از کسب وکارها و رونمایی از طرح پشتیبانی از کسب وکارهای اقتصاد دیجیتال کشور، تاکید کرد: در روزهای اخیر باتوجه به محدودیت ایجاد شده، تمام تلاش وزارت ارتباطات فراهم کردن بستر لازم برای برقراری باکیفیت خدمات داخلی بود، به شکلی که خوشبختانه هیچ سرویس داخلی در طول این مدت قطع یا مختل نشد.
همچنین در این جلسات وزیر ارتباطات با بررسی جزییات وضعیت ارتباطی روستاهای حوزه انتخابیه نمایندگان، بصورت تصادفی با برخی از روستاییان این مناطق تماس گرفت تا نظر مردم روستاهای مورد نظر در مورد کیفیت ارتباطات این مناطق را مورد ارزیابی قرار دهد.
زارع پور با اشاره بر ضرورت پوشش ارتباطی باکیفیت مناطق دارای یادمان دفاع مقدس و مسیر کاروان های راهیان نور، بر برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت ارتباطی استانهای گردشگرپذیر شمال کشور تاکید نمود.
وی در بررسی جزییات ارتباط روستاهای حوزه انتخابیه نمایندگان حاضر در جلسات، در مورد روستاهایی که شبکه ارتباطی آنها از کیفیت مناسبی برخوردار نبود، دستور ویژه ای را برای به بررسی علت آن و ارتقای کیفیت این روستاها صادر کرد. در یک مورد نیز با دستور وزیر ارتباطات تیمی از حوزه توسعه ارتباطات روستایی با قید فوریت جهت بررسی میدانی و رفع اشکال به منطقه اعزام می شود.


منبع:

1401/08/19
11:07:40
5.0/5
142
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات