۲۴ آذرماه؛

نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور در دانشگاه شریف برگزار می گردد

نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور در دانشگاه شریف برگزار می گردد ما دیجیتال: نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور ITweekend9، روز 24 آذر ماه 1401 در دانشگاه صنعتی شریف انجام می شود.به گزارش ما دیجیتال به نقل از دانشگاه شریف، نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور IT WEEKEND ۹ توسط گروه فناوری اطلاعات شریف «Sharif ICT Group» با همکاری و حمایت دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان نظام صنفی کامپیوتری انجام خواهد شد.
این رویداد با هدف انتقال تجربه و ارائه داستان های موفقیت و شکست افراد سرشناس در این عرصه، بررسی چالش های پیش روی استارتاپ ها و ایجاد انگیزه جهت راه اندازی کسب کارهای نوین و خلاقانه و بررسی دلیلهای عدم موفقیت در کسب و کارهای نوپا روز ۲۴ آذرماه سال ۱۴۰۱ در محل دانشگاه صنعتی شریف انجام می شود.
جشنواره فناوری اطلاعات، رویدادی یک روزه است که در آن افراد سرشناس در زمینه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان موفقیت و شکست های خودرا در قالب سخنرانی های کوتاه برای مخاطبین به اشتراک می گذارند.
سخنرانی ها در ITWeekend الهام گرفته از سخنرانی های کنفرانس های TED به انجام می رسد و بعد از اتمام رویداد در قالب کلیپ های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، خدمات اشتراک ویدئو و شبکه های مجازی به اشتراک گذاشته می شوند.
شایان ذکر است هشت دوره پیشین این رویداد با سخنرانی حدود ۱۰۰ نفر از نخبگان و افراد برجسته حوزه فناوری اطلاعات و حضور پرشور علاقه مندان به این حوزه در سالهای ۱۳۹۵ تا حالا برگزار شده است که فیلم سخنرانی ها و گزارش کامل برگزاری این رویدادها بر روی سایت رویداد به آدرس www.itweekend.ir قرار گرفته است.
یکی از اهداف اصلی در ITWeekend این است که بعد از برگزاری چندین دوره از این رویداد مجموعه ارزشمندی از سخنرانی های بزرگان حوزه فناوری اطلاعات را جمع آوری کند. تا حالا با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از نخبگان و افراد سرشناس در این رویداد تا حدود زیادی به این هدف دست پیدا کرده است.
همچنین در حاشیه این رویداد پنل های تخصصی استارتاپ های موفق و شکست خورده برگزار می شود.
گفتنی است ثبت نام در این رویداد شروع شده و تا ۱۵ آذرماه ادامه خواهد داشت. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به سایت جشنواره مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۵-۶۶۰۲۸۹۶۳-۰۲۱ با دبیرخانه رویداد تماس بگیرند.

1401/08/29
15:12:34
5.0/5
564
تگهای خبر: تلفن , خدمات , دانش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات