حضور جهاددانشگاهی در بخش های عمومی و دانشگاهی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

حضور جهاددانشگاهی در بخش های عمومی و دانشگاهی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ما دیجیتال: جهاددانشگاهی با حضور در بخش های عمومی و دانشگاهی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ضمن عرضه بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب، برنامه های ترویجی و فرهنگی متنوعی را در این ایام اجرا خواهدنمود.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاددانشگاهی، سال جاری بیشتر از ۱۰۰۰ عنوان از تازه ترین آثار انتشار یافته در شعب نشر جهاد دانشگاهی در سرتاسر کشور با موضوعات مختلف علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشکی و هنر و معماری در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد.
همینطور با عنایت به تاسیس سازمان ترویج مطالعه و نشر و نگاههای ترویجی جهاد دانشگاهی در زمینه کتاب و مطالعه، همزمان با برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برنامه های فرهنگی متنوعی توسط سازمان ترویج مطالعه و نشر اجرا خواهد شد.
رونمایی از چند عنوان تازه های نشر جهاد دانشگاهی، اجرای دو نشست تخصصی در زمینه کتاب، نشر و مطالعه، تجلیل از نویسندگان دانشگاهی در حوزه ادبیات پایداری و اجرای مناظره دانشجویی با موضوع هایی در رابطه با حوزه کتاب و نشر و مطالعه از مهم ترین برنامه های ترویجی و فرهنگی این نهاد در قسمت ناشران عمومی نمایشگاه کتاب تهران خواهد بود.
لازم به ذکر است، غرفه های جهاد دانشگاهی در قسمت ناشران دانشگاهی در رواق غربی سالن ۲ راهروی F غرفه ۸۴ و در قسمت عمومی در شبستان عمومی راهرو ۱۷ غرفه ۳۶۰ واقع است.
گفتنی است، در قسمت مجازی نمایشگاه هم آثار انتشارات جهاد دانشگاهی در سامانه /https: //ketab.ir هم عرضه خواهد شد.1403/02/19
09:56:15
5.0/5
284
تگهای خبر: دانش , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات