وزیر ارتباطات :

توییتر رفع فیلتر می شود

توییتر رفع فیلتر می شود به گزارش ما دیجیتال وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت در حال پیگیری رفع فیلتر توییتر می باشیم و این موضوع در سراسر كشور در حال بررسی خواهد بود.به گزارش ما دیجیتال به نقل از مهر، محمد جواد آذری جهرمی در برنامه «حالاخورشید» حضور یافت و در خصوص كسب و كارهای جوانان، رفع فیلتر توییتر و ... سخن گفت.
وی با بیان اینكه در حال پیگیری رفع فیلتر توییتر هستیم، اظهار داشت: بخش های مختلف كشور در حال بررسی هستند؛نگاه ما عوض نمی شود و مثبت است، اما شاید كار ما به نتیجه نرسد.
به گفته وی، محدودیتی در استفاده از اسنپ و تپسی در كرج به وجود نیامده است.
جهرمی خاطر نشان كرد: شركت سامسونگ برنامه ای برای كمتر كردن وابستگی به گوگل دارد. می توان با آنها و یا كشور ژاپن مذاكراتی داشت.
وی با بیان اینكه از دشمن جز دشمنی چیز دیگری نباید انتظار داشت، عنوان كرد: تحریم های جدیدی علیه ایران وضع نشده است؛ دولت جدید آمریكا علاقه مند است در توافق صورت گرفته اختلال ایجاد كند.
وی در ادامه عنوان كرد: ما تصمیم نداریم زندگی عادی مردم را مختل كنیم؛ این همان هدفی است كه تحریم كنندگان ما دارند؛ پس باید از برخورد تند شعاری پرهیز كنیم؛ ما نمی پذیریم كه كسب و كارهای سنتی جلوی كسب و كارهای نوپا را بگیرند. یك دسته از مشكلات به شركت گوگل برمی گردد و سعی می كند انحصارات ذاتی ایجاد كند.
به گفته وزیر ارتباطات، تمام تلاش ما بر این است كه مساله را حل كنیم چون موضوع مهمی در كسب و كار نوپا برای جوانان است.
وی گفت: كره جنوبی وابستگی مطلق خود را به گوگل و اندروید كم كرده است، این موضوع در دستور كار ما نیز وجود دارد.
 

1396/06/20
14:45:17
5.0/5
5224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات