توسط دانشجویان دانشگاه شریف؛

راه اندازی نرم افزار سوپر ماركت آنلاین

راه اندازی نرم افزار سوپر ماركت آنلاین ما دیجیتال: جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با طراحی و ساخت نرم افزاری، اقدام به راه اندازی سوپرماركت های آنلاین در پیام رسان تلگرام نمودند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، كسری اقبالی دانشجوی مقطع كارشناسی دانشكده مهندسی مكانیك دانشگاه صنعتی شریف درمورد این طرح اظهار داشت: كلیت فعلی كار، یك نرم افزار است كه در قالب chatbot در تلگرام اجرا می گردد.
وی اضافه كرد: كاربران می توانند با وارد شدن به این سیستم، شهر و محله خویش را انتخاب و از بین كالاهای سوپر ماركت هایی كه در منوهای این نرم افزار وجود دارد، اجناس و مایحتاج خویش را انتخاب كنند.
این دانشجو تصریح كرد: با این نرم افزار بعد از ۲۰ تا ۳۰ دقیقه، پیك سوپر ماركت كالاهای خریداری شده توسط كاربر را برای وی ارسال كرده و هزینه را در محل دریافت می كند.
اقبالی تصریح كرد: طرح ما از شهریورماه سال ۹۵ به همراه یكی از دانشجویان دانشگاه تهران شروع و سرانجام در اردیبهشت ماه ۹۶ این طرح به اجرا درآمد و اكنون در ۵ محله از شهر كرج به شكل محدود و آزمایشی در حال اجراست.
وی تصریح كرد: ایده سوپر ماركت های آنلاین، ایده جدیدی نیست، اما نكته جدید طرح ما استفاده از یك مسنجر و پیام رسان مانند تلگرام، برای اجرا كردن كدها بوده است.
این دانشجو اظهار داشت: استفاده از chatbot ها برای كسب و كارهای تخصصی، ایده نسبتا جدیدی است كه حتی شركت های بزرگ هم به دنبال گسترش فعالیت های خود در این زمینه هستند.
 

1396/08/15
21:10:53
5.0/5
5373
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات