با ابزار یادگیری ماشینی؛

اینستاگرام لایك و فالوئرهای جعلی را پاك می كند

اینستاگرام لایك و فالوئرهای جعلی را پاك می كند ما دیجیتال: اینستاگرام لایك، فالوئر و كامنت های جعلی در حساب های كاربران خویش را حذف می كند. این شبكه اجتماعی از ابزارهای یادگیری ماشینی حساب های كاربری با لایك و فالوئر جعلی را حذف می كند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از ان بی سی نیوز، اینستاگرام اعلام نموده فرایند حذف لایك ها، فالوئرها و كامنت های جعلی را شروع كرده است.
حساب های كاربری با استفاده از اپلیكیشن های مختلف لایك، فالوور و كامنت های جعلی را به كار می گیرند تا محبوبیت خویش را به صورت غیر واقعی زیاد نشان دهند.
اینستاگرام پیام هشداری برای افرادی می فرستد كه از این اپلیكیشن ها استفاده می نمایند تا مشخص شود فعالیت های جعلی آنها در اینستاگرام حذف گردیده است. این درحالی است كه شبكه اشتراك گذاری عكس از كاربران خود می خواهد پسوردهای خویش را كه با این اپلیكیشن ها اشتراك گذاشته اند، تغییر دهند. بدین سان امنیت اطلاعات حساب های كاربری حفظ خواهد شد.
درهمین راستا اینستاگرام در یك پست وبلاگی اعلام نمود: ما ابزارهای ماشین یادگیری ساخته ایم كه به ما كمك می نماید حساب های كاربری را شناسایی نماییم كه از این خدمات استفاده می نمایند. فعالیت های غیر واقعی آنان حذف خواهد شد. این نوع رفتار قابل قبول نیست و اپلیكیشن های طرف سومی كه لایك ها، فالوئر و كامنت های جعلی تولید می كنند، قوانین این پلت فرم را زیر پا می گذارند.

1397/08/29
15:41:08
5.0/5
4543
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات