همراه اول برترین شركت ایرانی در مدیریت فناوری و نوآوری

همراه اول برترین شركت ایرانی در مدیریت فناوری و نوآوری به گزارش ما دیجیتال همراه اول با كسب بالاترین امتیاز موفق به دریافت تندیس ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران شد.به گزارش ما دیجیتال به نقل از مهر و به نقل از اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران روز سه شنبه ۱۴ اسفندماه مراسم اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری (IRAMIT) با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید.
در این مراسم همراه اول بعنوان اپراتور پیشرو در پیاده سازی نظام مدیریت فناوری و نوآوری، در نخستین حضور خود موفق شد بعنوان نخستین شركت ایرانی با بالاترین امتیاز، تندیس جایزه را از آن خود كند.
در مراسم اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری كه همزمان با نخستین رویداد متنوع سازی اكوسیستم استارت آپی و با همكاری ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، مرتضی طاهری بخش معاون فنی و توسعه شبكه اپراتور اول ضمن ایراد سخنرانی، تندیس این دوره از جایزه را هم به نمایندگی از همراه اول دریافت كرد.
این جایزه با هدف عرضه یك مدل بلوغ برای ارتقا قابلیت های فناوری و نوآوری در سازمان ها طراحی شده است و برپایه مدلهای سه گانه ارزیابی در سطوح شركت های هلدینگ، بنگاه های تولیدی و خدماتی و شركت های كوچك فناوری محور مبادرت به ارزیابی كرده تا سازمان ها بتوانند با شناخت چالش های خود در هر مرحله، گام هایی به سمت رقابت پذیری پایدار در اقتصاد ملی بردارند.
یادگیری فناورانه و تلاش شركت ها برای حركت در راه تعالی فناوری و نوآوری، اصلی ترین رسالت جایزه است.
شركت ارتباطات سیار ایران هم بعنوان پرچم دار حوزه ارتباطات كشور به صورت منسجم و با مشاوره نخبگان داخلی، از سال ۹۶، مبادرت به تدوین، استقرار و بهبود نظام مدیریت فناوری و نوآوری خود كرده است و توانسته بعنوان سازمانی موفق و پیشرو در این حوزه، تبدیل به یك اپراتور مرجع در حوزه مدیریت فناوری در كشور شود.
گفتنی است اپراتورهای پیشرو در دنیا، همواره هم از منظر استراتژیك و هم از منظر عملیاتی، سرمایه گذاری ویژه ای بر روی مدیریت فناوری های خود شامل رصد، شناسایی، ارزیابی و انتخاب، توسعه، بهره برداری، منسوخ سازی و یادگیری فناوری داشته اند و آنرا عامل رشد و تداوم اصلی كسب و كارهای خود معرفی می كنند.

1397/12/16
13:38:03
5.0/5
4457
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات