رئیس پژوهشگاه فضایی ایران:

مدل پروازی ماهواره پارس ۱ تا آبان ماه آماده می شود

مدل پروازی ماهواره پارس ۱ تا آبان ماه آماده می شود به گزارش ما دیجیتال رئیس پژوهشگاه فضایی ایران اظهار داشت: مدل پروازی ماهواره سنجشی پارس ۱ تا آبان ماه سال جاری آماده می شود.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از پژوهشگاه فضایی ایران، حسین صمیمی اظهار داشت: تجمیع مدل پیش پروازی ماهواره سنجشی «پارس ۱» در مركز آزمون و یكپارچه سازی پژوهشگاه فضایی ایران در دست اجرا است. وی ادامه داد: پروژه ماهواره سنجشی «پارس ۱» از پروژه های كلیدی پژوهشگاه فضایی ایران و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به حساب می آید كه مقرر است مدل پروازی این پروژه تا آبان سال جاری آماده شود. وی در جلسه ای با حضور مدیر و متخصصان و كارشناسان پروژه ماهواره سنجشی «پارس ۱» تصریح كرد: به منظور استفاده از ظرفیت ها و تجهیزات موجود در پژوهشگاه فضایی ایران همچون امكانات مناسب مركز آزمون و یكپارچه سازی، قرار شد تجمیع مدل پیش پروازی این ماهواره در این مركز اجرا شود.

رئیس پژوهشگاه فضایی ایران اضافه كرد: با عنایت به اهمیت پروژه و فرصت باقیمانده، لازم است تمامی مسئولان و بخش های پژوهشگاه فضایی با وفاق و همدلی كامل در پیشبرد این پروژه همكاری و كوشیده و امور مربوط به آن، فارغ از بروكراتیك اداری، اما در قالب ضوابط صورت گیرد.

1398/03/23
18:58:01
5.0/5
4700
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات