نتیجه داده كاوی یك شركت دانش بنیان؛

واكنش كاربران اینستاگرام نسبت به ساقط كردن پهپاد آمریكایی

واكنش كاربران اینستاگرام نسبت به ساقط كردن پهپاد آمریكایی ما دیجیتال: داده كاوی از واكنش كاربران اینستاگرام نسبت به ساقط كردن پهپاد آمریكایی از آن حكایت می كند كه رویكرد 66 درصد كاربران اینستاگرام به این خبر مثبت بوده است.به گزارش ما دیجیتال به نقل از مهر، داده كاوی (Data Mining) یك شركت دانش بنیان در حوزه كلان داده(Big Data) از واكنش كاربران اینستاگرام نسبت به ساقط كردن پهپاد آمریكایی نشان داده است رویكرد ۶۶ درصد كاربران اینستاگرام به این خبر مثبت بوده است.
داده كاوی «دیتاك» از این مساله از آن حكایت می كند كه طی هدف قرار گرفتن پهپاد آمریكایی موسوم به «گلوبال هاوك» توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی كاربران شبكه های اجتماعی، به این خبر واكنش نشان دادند.
رویكرد ۶۶ درصد كاربران اینستاگرام به این خبر مثبت بوده است و سپاه را بابت این كار مورد تحسین خود قرار داده اند.
نمایش اقتدار نظامی ایران به دنیا مهم ترین دلیل تمجید كاربران بوده است.

حدود ۳۱ درصد كاربران نگاهی خنثی نسبت به این رویداد داشته اند. تنها ۳ درصد كاربران از این اتفاق ابراز نارضایتی كرده اند كه مضمون ۱ درصد از این ۳ درصد انتقاد و باقی تخریب وجهه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.
این اطلاعات بر اساس رصد اینستاگرام نسبت به ساقط كردن پهپاد آمریكایی بوده كه «دیتاك» بزودی به افكارسنجی كاربران توئیتر در این زمینه خواهد پرداخت.


منبع:

1398/04/06
16:12:19
5.0/5
4631
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات