برگزیدگان جشنواره ملی فاوا و جایزه ملی كیفیت عرضه شدند

برگزیدگان جشنواره ملی فاوا و جایزه ملی كیفیت عرضه شدند به گزارش ما دیجیتال برگزیدگان هشتمین دوره جشنواره ملی فاوا و جایزه ملی كیفیت معرفی گشتند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از مهر، از برگزیدگان هشتمین دوره جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات و جایزه ملی كیفیت با حضور وزیر ارتباطات و رئیس سازمان ملی استاندارد بامداد امروز در نمایشگاه الكامپ تقدیر گردید.
این جشنواره با هدف ایجاد فضای رقابتی، شناسایی و پشتیبانی از نخبگان، فرهنگ سازی و ایجاد فضای تعامل برای فعالان حوزه فناوری اطلاعات و هم شناسایی و پشتیبانی از بخش خصوصی برگزار گردید.
ستار هاشمی معاون نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره ملی فاوا و جایزه ملی كیفیت، با تاكید بر حركت به سمت اقتصاد دیجیتال اظهار داشت: این جشنواره در ۶ محور و با حضور ۲۹۳ شركت كننده برگزار گردید.
وی محورهای این همایش را شامل انتخاب استارت آپ برتر در حوزه ICT، دستگاه برتر در عرضه خدمات الكترونیكی، توسعه كسب و كار در حوزه فاوا، پژوهش های منتهی به فناوری، شركت های برتر در توسعه اقتصادی و فناوری فضایی و خدمات فضاپایه عنوان نمود.
هاشمی اضافه كرد: از میان ۲۹۳ شركت متقاضی، ۵۱ شركت شایسته مورد تقدیر قرار گرفتند.
معاون نوآوری وزیر ارتباطات با اشاره به برگزاری همزمان جایزه ملی كیفیت ICT اظهار داشت: هدف از برگزاری این جایزه، حركت به سمت نظام مدیریت كیفیت و امكان ایجاد خودارزیابی بین سازمان ها و هم امكان شناسایی دستاوردهای موفق سازمان ها بوده است.
به گزارش ما دیجیتال به نقل از مهر، در این مراسم در محور دستگاه برتر در عرضه خدمات الكترونیكی، سازمان امور مالیاتی كشور، سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، مركز توسعه تجارت الكترونیك، بنیاد شهید، وزارت امور اقتصادی و دارایی، نهضت سوادآموزی و شركت ارتباطات زیرساخت، شایسته مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین یك شركت خصوصی در توسعه كسب و كار و در محور فناوری های تجاری شده با عرضه محصول سیستم یكپارچه تغذیه نیرو و هم یك شركت در حوزه راهكارهای جامع با عرضه محصول سیستم مدیریت شبكه و خدمات ارتباطی مورد تقدیر قرار گرفتند.
در این راستا در زیر محور پژوهش های تسهیلگر دسترسی به فناوری، یك شركت با عرضه محصول چابك سازی سازمان ها مورد تقدیر قرار گرفت و در زیر محور پژوهش منتهی به محصول، سامانه كیفیت سنجی از جانب یك شركت شایسته تقدیر گردید. در زیر محور ایده ها هم محصولی برای افزایش تعداد كاربران خدمات بومی مورد تقدیر قرار گرفت. در محور فناوری فضایی و خدمات فضاپایه هم در حوزه طرح های پژوهشی، مركز تحقیقات فضایی و پژوهشگاه فضایی ایران، با عرضه محصول سامانه رادیوتلسكوپ، شایسته تقدیر اعلام شدند.

1398/04/29
18:36:10
5.0/5
4632
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات